sas_idmnet.relase("top_1");
  Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Środę 18. Października 2017
13:00-18:00 - wiele meczów dnia (Młodzieżowa Liga Mistrzów)
13:00 CSKA Moscow U-19 vs Basel U-19 - FreeSport4
14:00 - Benfica U19 Vs Man Utd U19 - 14:00 JumboTV3,FootDirect1,Sport TV1,
16:00 - Juventus U19 Vs Sporting Lisbon U19 - 16:00 JumboTV3,FootDirect1,Sport TV1,
16:00 - Barcelona U19 Vs Olympiakos U19 - 16:00 JumboTV4,Sport TV4,FootDirect4,
16:00 - Anderlecht x Paris St Germain - FootDirect3,Sport TV4,
16:00 Bayern JumboTV2,FreeSport2,Sport TV2,FootDirect2,BT Sports 3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
        
13:30 Ghana - Niger (MŚ U17)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
14:00 Chelsea Londyn - AS Roma (Młodzieżowa Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
15:00 Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 8 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
16:30 Brazylia - Honduras (MŚ U17)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag61
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:00 Aluminij - NK Krka (Puchar Słowenii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Qarabağ Ağdam - Atletico Madryt (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Idman TV
(Aze) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag118
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 261111
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 37
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut11
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 10 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
19:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 9 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
20:00 GKS Katowice - Stomil Olsztyn (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 11 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
20:44 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive13
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv9
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect8
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Chelsea Londyn - AS Roma (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport19
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Idman TV
(Aze) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 259999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263001
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 38
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 42
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut15
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP 1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:45 Juventus Turyn - Sporting Lizbona (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive14
(Pol) 
 Strona WWW -->
Drhtv7
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport17
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 6
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut13
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Anderlecht Bruksela - Paris Saint-Germain (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive12
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv8
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport13
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 26
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 FC Barcelona - Olympiacos Pireus (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport18
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TSN1
(Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Bayern Monachium - Celtic Glasgow (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bvls2
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport16
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 45
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 46
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 47
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ZDF
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:45 Benfica Lizbona - Manchester United (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls7
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv6
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Ros 262028
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263020
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 24
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 37
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 7
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 CSKA Moskwa - FC Basel (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport15
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263025
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 41
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 8
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut5
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
22:45 Skróty meczów - dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Czwartek 19. Października 2017
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 19.10 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01-06:00 - kilka meczów dnia
00:00 Trujillanos - Zamora Lag46
01:00 Atletico-MG - Chapecoense-SC Lag51
01:00 Guayaquil City - CD Universidad Catolica Lag52
01:00 Jacksonville Armada - FC Edmonton Lag53
01:00 Nacional Potosi - Sport Boys Lag54
01:10 Rubio Nu - Olimpia Asuncion Lag55
01:30 Puerto Rico - New York Cosmos Lag63
01:45 Avai - Botafogo RJ Lag64
01:45 Corinthians - Gremio Lag65,FootDirect3,JumboTV2,
01:45 Fluminense - Sao Paulo Lag66
02:00 - Mexico Santos Laguna - Necaxa Lag69
02:00 Universidad de Chile - CD Antofagasta Lag70,JumboTV8,
02:00 Universitario de Deportes - Sport Huancayo Lag71
02:06 - Mexico Pachuca - Toluca Lag74,JumboTV3,
02:10 River Plate - Atletico Atlanta Lag75,JumboTV1,
02:15 LDU Quito - Fuerza Amarilla SC Lag76
02:30 Barcelona Guayaquil - El Nacional Lag78
02:30 Oriente Petrolero - Bolivar Lag79
03:15 Deportivo Cuenca - Clan Juvenil Lag81
04:00 - Mexico Club America - Guadalajara Chivas Lag85,JumboTV3,
04:00 - Mexico Puebla - Monterrey Lag86
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag55
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag75
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag76
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag78
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 FK Astana - Maccabi Tel Awiw (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
19:00 OGC Nice - Lazio Rzym (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
19:00 Vardar Skopje - Real Sociedad (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
19:00 Crvena Zvezda Belgrad - Arsenal Londyn (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
19:00 Östersunds FK - Athletic Bilbao (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
19:00 Olympique Marsylia - Vitoria Guimaraes (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
19:00 BATE Borysów - FC Köln (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 FC Lugano - Viktoria Pilzno (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Hapoel Beer Szewa - Steaua Bukareszt (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Konyaspor Kulübü - FC Salzburg (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 SV Zulte Waregem - Vitesse Arnhem (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Zenit Sankt Petersburg - Rosenborg Trondheim (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Zoria Ługańsk - Hertha BSC Berlin (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Everton FC - Olympique Lyon (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
21:05 TSG 1899 Hoffenheim - Başakşehir Stambuł (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
21:05 Villarreal CF - Slavia Praga (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
21:05 Atalanta Bergamo - Apollon Limassol (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
21:05 AC Milan - AEK Ateny (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
21:05 Austria Wiedeń - HNK Rijeka (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Dynamo Kijów - Young Boys Berno (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 FC Zlin - FC Kopenhaga (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Sheriff Tiraspol - Lokomotiw Moskwa (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Skënderbeu Korçë - Partizan Belgrad (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Sporting Braga - Łudogorec Razgrad (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
23:30 Skróty meczów - dnia (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Piątek 20. Października 2017
18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
18:30 Fortuna Düsseldorf - SV Darmstadt 98 (Niemiecka 2. Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:00 FC Groningen - Willem II Tilburg (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Schalke Gelsenkirchen - FSV Mainz 05 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
20:45 AS Saint-Étienne - Montpellier HSC (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 West Ham United - Brighton & Hove Albion (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
??:?? Konferencja Śląska Wrocław - przed meczem z Wisłą Płock (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
??:?? Konferencja Cracovii Kraków - przed meczem z Sandecją Nowy Sącz (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CracoviaTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
Program na Piątek 21. Października 2017
17:00 Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 23. Października 2017
18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
20:00 Real Sociedad - Espanyol Barcelona (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:30 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
21:00 Deportivo La Coruna - Girona FC (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 24. Października 2017
18:30 Bayer 04 Leverkusen - Union Berlin (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 SC Paderborn 07 - VFL Bochum (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Wehen Wiesbaden - Schalke 04 Gelsenkirchen (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:45 FC Lorient - SM Caen (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:30 CD Numancia - Malaga CF (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:30 FC Cartagena - Sevilla FC (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Getafe CF - Deportivo Alaves (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Real Saragossa - Valencia CF (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 AFC Bournemouth - Middlesbrough FC (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Arsenal Londyn - Norwich City (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Bristol City - Crystal Palace (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FC Magdeburg - Borussia Dortmund (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FC Schweinfurt 05 - Eintracht Frankfurt (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FSV Mainz 05 - Holstein Kiel (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Greuther Fürth - FC Ingolstadt 04 (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Inter Mediolan - Sampdoria Genua (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Leicester City - Leeds United (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Swansea City - Manchester United (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 En Avant Guingamp - Montpellier HSC (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 Cádiz CF - Real Betis (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 Real Murcia - FC Barcelona (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 25. Października 2017
13:30 - (MŚ U17)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 Bayern Monachium - Celtic Glasgow (Młodzieżowa Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
16:30 - (MŚ U17)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Chrobry Głogów - Arka Gdynia (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 FC Kaiserslautern - VfB Stuttgart (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Atalanta Bergamo - Hellas Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Hertha BSC Berlin - FC Köln (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 VfL Osnabruck - FC Norymberga (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 VfL Wolfsburg - Hannover 96 (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:45 Lille OSC - Valenciennes FC (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 SD Formentera - Athletic Bilbao (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Bytovia Bytów - Legia Warszawa (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Real Valladolid - Leganes (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 SD Ponferradina - Villarreal CF (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 ACF Fiorentina - Torino FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 AS Roma - FC Crotone (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Bologna FC - Lazio Rzym (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Cagliari Calcio - Benevento Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Chelsea Londyn - Everton FC (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Chievo Werona - AC Milan (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Genoa CFC - SSC Napoli (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Jahn Regensburg - FC Heidenheim (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Juventus Turyn - Spal 1907 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 RB Lipsk - Bayern Monachium (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 SC Freiburg - Dynamo Drezno (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Tottenham Hotspur - West Ham United (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Angers SCO - AS Nancy (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Dijon FCO - Stade Rennes (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 FC Metz - Red Star Football Club 93 (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 RC Strasbourg - AS Saint-Étienne (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Toulouse FC - Clermont Foot (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Tours FC - FC Nantes (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Troyes AC - Amiens SC (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 Elche CF - Atletico Madryt (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 SD Eibar - Celta de Vigo (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 26. Października 2017
19:30 Lleida Esportiu - Real Sociedad (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Deportivo La Coruna - Las Palmas (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Girona FC - UD Levante (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
21:30 CD Tenerife - Espanyol Barcelona (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 CF Fuenlabrada - Real Madryt (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 27. Października 2017
18:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
20:00 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
        
20:45 Paris Saint-Germain - OGC Nice (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 30. Października 2017
18:00 Lechia Gdańsk - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
20:45 Hellas Werona - Inter Mediolan (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Burnley FC - Newcastle United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Espanyol Barcelona - Real Betis (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Las Palmas - Deportivo la Coruna (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 10. Listopada 2017
20:45 Polska - Urugwaj (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 13. Listopada 2017
20:45 Polska - Meksyk (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: