Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
FC BARCELONA , Barca , La liga , wszystkie mecze FC Barcelona na żywo !!
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 21. Maja 2015
19:00 & 19:05 - dwa mecze dnia (Szwedzka Allsvenskan)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports15
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports16
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:45 - dwa mecze dnia (Liga Szwajcarska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Intsports18
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports19
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 & 21:00 - dwa mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Esport3 Cat
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Intsports22
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports5
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - dwa mecze dnia (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports20
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports21
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 22. Maja 2015
00:45 Club Guarani - Racing Club (Copa Libertadores)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports20
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 Ros
(Ros) 

[od 2. linku VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
TRT 3
(Tur) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
03:00 River Plate - Cruzeiro (Copa Libertadores)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 Ros
(Ros) 

[od 2. linku VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
03:06 Pachuca - Queretaro FC (Meksykańska Torneo Apertura)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
05:00 Santos Laguna - Chivas Guadalajara (Meksykańska Torneo Apertura)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 & 20:00 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW -->
Dolcesport1
(Rum) 

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW -->
Footmax3
(Ang) 
 Strona WWW -->
LookTV+
(Rum) 
 
LookTV+
(Ros) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz8
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
!Sportzywo8
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Intsports20
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
SportsLive2
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 NK Slaven Koprivnica - NK Zadar (Liga Chorwacka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports21
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 & 19:45 & 20:45 - wszystkie mecze dnia (Holenderska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Genclerbirligi - Mersin Idman Yurdu (Puchar Turcji)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports22
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Mjondalen IF - Molde FK (Norweska Tippligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports23
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Francja - Niemcy (ME U17)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 

[VLC Player przez www, 2. link VLC Media Player]
Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW -->
Intsports24
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
19:30 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Austriacka 2. Liga) Intsports25 - Transmisja symultaniczna
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Intsports25
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports26
(Ang) 
 Strona WWW -->
Intsports27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Intsports28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Intsports29
(Ang) 
 Strona WWW -->
Intsports30
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:30 Cracovia Kraków - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Intsports15
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
20:30 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Francuska Ligue 2) Bein2 Fra,Lag45,Intsports1 - Transmisja symultaniczna
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Eurosport France
(Fra) 

[w CET]
Strona WWW -->
Intsports1
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports10
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports11
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports2
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports3
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports4
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports5
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports6
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports7
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports8
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports9
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Włoska Serie B) Lag50,Intsports12 - Transmisja symultaniczna
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Intsports12
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Intsports14
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 FC Porto - Penafiel (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Aspor
(Tur) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Intsports16
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
RTPi
(Por) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Telekanal Football
(Ros) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:00 Gimnasia La Plata - Quilmes (Argentyńska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 25. Maja 2015
01:15 San Jose Earthquakes - Orlando City SC (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo5
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport 2 Ros
(Ang) 

[wersja NE - Nordic]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SportsLive5
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 Magazyn Ligowy - Eurogole (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 

[VLC Player przez www, 2. link VLC Media Player]
Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Lazio Rzym - AS Roma (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:00 Ruch Chorzów - GKS Bełchatów (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Public Sport 3
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 1 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
19:30 Gatta Active Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Orange Sport Info
(Pol) 

[Wymagane Zalogowanie]
Strona WWW -->
Orange Sport Info
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
19:45 CSKA Moskwa - Rubin Kazań (Rosyjska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
23:00 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Orange Sport Info
(Pol) 

[Wymagane Zalogowanie]
Strona WWW -->
Orange Sport Info
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Środę 27. Maja 2015
20:45 Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC (Liga Europejska)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP 1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
22:45 skróty meczów - dnia (Liga Europejska)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Piątek 29. Maja 2015
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:30 Gwiazda Ruda Śląska - Cuprum Polkowice (Polska Ekstraklasa Futsalu)
O Awans/Spadek
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Orange Sport Info
(Pol) 

[Wymagane Zalogowanie]
Strona WWW -->
Orange Sport Info
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:30 Korona Kielce - Piast Gliwice (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Piątek 5. Czerwca 2015
??:?? Magazyn Ligowy - 37. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 18. Lipca 2015
??:?? Zapowiedź - 1. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: