sas_idmnet.relase("top_1");
  Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Poniedziałek 11. Grudnia 2017
01:00-03:30 - 3 mecze dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
01:00 Meksyk: Monterrey - Tigres UANL Lag43,ArenavisionA27,ArenavisionA28,JumboTV3,
01:15 Kolumbia: Millonarios - America De Cali Lag44,ArenavisionA23,ArenavisionA24,JumboTV2,
01:30 Argentyna: Estudiantes LP - Boca Juniors Lag46,ArenavisionA34,ArenavisionA35,JumboTV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA23
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA24
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 19:00 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
16:00 Sepsi - Poli Iasi Lag103
19:00 Dinamo Bucuresti - Voluntari Lag20
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag103
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
        
16:30 Pirin Blagoevgrad - Ludogorets (Liga Bułgarska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 - dwa mecze dnia (Rosyjska Premier League)
17:30 Akhmat Grozny - Zenit St Petersburg Lag7,,Tut9
17:30 Tosno - Lokomotiv Moscow Lag8,,Tut8,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 252222
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Tut8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 & 20:00 - dwa mecze dnia (Liga Izraelska)
18:00 Hapoel Kfar-Saba - Hapoel Marmorek Lag16
20:00 Maccabi Petah Tikva - Maccabi Tel Aviv Lag24
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Konyaspor - Kardemir Karabuk (Turecka Super League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 60
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 AEK Athens FC - Kerkyra (Grecka Super Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Genoa CFC - Atalanta Bergamo (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Randers FC - Midtjylland (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Vitoria Guimaraes - Feirense (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Schaffhausen - Wil (Szwajcarska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Fortuna Dusseldorf - Nurnberg (Niemiecka 2. Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Nimes - Clermont (Francuska Ligue 2)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Reading FC - Cardiff City (Angielska CC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls2
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Tut5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Lazio Rzym - Torino FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Espanyol Barcelona - Girona FC (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Maritimo - SC Braga (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:15 & 01:30 - dwa mecze dnia (Argentyńska Primera Division)
23:15 San Martin de San Juan - Defensa y Justicia Lag36,JumboTV1,
01:30 Chacarita Juniors - Lanus Lag47,JumboTV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 12. Grudnia 2017
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 12.12 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Wydad Casablanca - Urawa Red Diamonds (Klubowe MŚ Piłkarzy Nożnych)
O 5. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
        
18:00 Piast Gliwice - Legia Warszawa (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:00 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRB
(Pol)
[Audio]
 
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Grêmio Porto Alegre - CF Pachuca (Klubowe MŚ Piłkarzy Nożnych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 VfL Wolfsburg - RB Lipsk (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:30 NAC Breda - Twente Enschede (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:45 Toulouse FC - Girondins Bordeaux (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 HSV Hamburg - Eintracht Frankfurt (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:30 SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:30 FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:30 Arka Gdynia - Górnik Zabrze (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:30 LKS Nieciecza - Śląsk Wrocław (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:45 Burnley FC - Stoke City (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 PEC Zwolle - AZ Alkmaar (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Huddersfield Town - Chelsea Londyn (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
21:00 Inter Mediolan - Pordenone Calcio (Puchar Włoch)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
21:00 Crystal Palace - Watford FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 AS Monaco - SM Caen (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Angers SCO - FC Metz (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
22:30 Magazyn Ligowy - 20. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Środę 13. Grudnia 2017
17:30 ACF Fiorentina - Sampdoria Genua (Puchar Włoch)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Zagłębie Lubin - Lech Poznań (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
        
18:00 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Al-Jazira Club - Real Madryt (Klubowe MŚ Piłkarzy Nożnych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:30 FC Groningen - PSV Eindhoven (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Vitesse Arnhem - Willem II Tilburg (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:45 Stade Rennes - Olympique Marsylia (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:45 VVV Venlo - FC Utrecht (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hertha BSC Berlin - Hannover 96 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:30 Bayern Monachium - FC Köln (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:30 Schalke Gelsenkirchen - FC Augsburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:30 Cracovia Kraków - Wisła Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 Bayer Leverkusen - Werder Brema (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 ADO Den Haag - Roda JC Kerkrade (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Newcastle United - Everton FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Southampton FC - Leicester City (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Swansea City - Manchester City (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 West Ham United - Arsenal Londyn (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
21:00 AC Milan - Hellas Werona (Puchar Włoch)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
21:00 Liverpool FC - West Bromwich Albion (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Manchester United - AFC Bournemouth (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Amiens SC - Tours FC (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Lille OSC - OGC Nice (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Montpellier HSC - Olympique Lyon (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 RC Strasbourg - Paris Saint-Germain (Puchar Ligi Francuskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
22:30 Magazyn Ligowy - 20. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Czwartek 14. Grudnia 2017
18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Lazio Rzym - AS Cittadella (Puchar Włoch)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 15. Grudnia 2017
18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
18:30 Union Berlin - FC Ingolstadt 04 (Niemiecka 2. Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:30 Borussia Mönchengladbach - HSV Hamburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRB
(Pol)
[Audio]
 
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
20:45 Sheffield Wednesday - Wolverhampton Wanderers (Angielska CC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:45 AS Saint-Étienne - AS Monaco (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
21:00 Sevilla FC - UD Levante (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
??:?? Konferencja Cracovii Kraków - przed meczem z Górnikiem Zabrze (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CracoviaTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 18. Grudnia 2017
18:00 Górnik Zabrze - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:15 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
21:00 Everton FC - Swansea City (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Malaga CF - Real Betis (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 19. Grudnia 2017
18:30 FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 SC Paderborn 07 - FC Ingolstadt 04 (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FC Norymberga - VfL Wolfsburg (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Schalke Gelsenkirchen - FC Köln (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 20. Grudnia 2017
18:30 Borussia Mönchengladbach - Bayer 04 Leverkusen (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Werder Brema - SC Freiburg (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FC Heidenheim - Eintracht Frankfurt (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 3. Marca 2018
20:30 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: