sas_idmnet.relase("top_1");
  Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Środę 18. Października 2017
17:45-22:30 - kilka meczów dnia (Koszykówka - Ligi Europejskie)
17:45 Unics Kazan - Paris-Levallois Lag64,FreeSport1,FootDirect9,
18:00 - CL Neptunas - Ventspils Lag15
18:30 - CL Banvit - Petrol Olimpija Lag18
18:30 - CL PAOK - Gaziantep Lag19
18:30 Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa Lag20
19:00 - Eurocup Lokomotiv Kuban - Alba Berlin Lag23
19:15 - Eurocup Darussafaka Dogus - Cedevita Lag25,FreeSport5
19:15 - Eurocup Zenit Petersburg - Trento Lag26,FootDirect11
20:00 - CL Bayreuth - Strasbourg Lag28
20:00 - Eurocup Partizan - Lietuvos Rytas Lag29,FootDirect9,FreeSport1
20:30 - CL Estudiantes - Rosa Radom Lag31
20:30 - CL Nanterre - Avellino Lag32
20:30 - CL Sassari - Oldenburg Lag33
20:30 - Eurocup Bilbao - Limoges Lag34,FootDirect11,
20:30 - Eurocup Reggiana - Galatasaray Lag35,FreeSport11,
20:45 - Eurocup Bayern Munich - Lietkabelis Lag36,FootDirect10,FreeSport3
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect10
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect11
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect9
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport11
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 19. Października 2017
01-00-06:00 - wszyskie mecze dnia (NBA - Liga Letnia)
01:00 Brooklyn Nets vs Indiana Pacers Lag47,JumboTV5,
01:00 Charlotte Hornets vs Detroit Pistons Lag48,JumboTV4,
01:00 Miami Heat vs Orlando Magic Lag49,JumboTV6,
01:00 Philadelphia 76ers vs Washington Wizards Lag50,FootDirect4,JumboTV7,
01:30 Milwaukee Bucks vs Boston Celtics Lag61,JumboTV10,
02:00 New Orleans Pelicans vs Memphis Grizzlies Lag67,JumboTV11,
02:30 Atlanta Hawks vs Dallas Mavericks Lag77,JumboTV12,
03:00 Denver Nuggets vs Utah Jazz Lag80,JumboTV13,
03:30 Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs Lag82,FootDirect4,JumboTV14,
04:00 Houston Rockets vs Sacramento Kings Lag83,JumboTV4,
04:00 Portland Blazers vs Phoenix Suns Lag84,JumboTV5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV14
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag61
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag80
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:15 Czarni Słupsk - GTK Gliwice (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:45 Real Madryt - CSKA Moskwa (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Piątek 20. Października 2017
18:00-20:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 21. Października 2017
13:00-22:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
18:00 MKK Siedlce - Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Domtel Siedlce
(Pol/Brak) 

[2. link VLC Media Player]
Strona WWW --> oraz
        
18:00 Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 AZS Lublin - Zagłębie Sosnowiec (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
18:00 KKK Krosno - Wilki Morskie Szczecin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 22. Października 2017
12:45 Rosa Radom - Basket Toruń (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
13:00-20:30 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
14:40 Konferencja Rosy Radom - po meczu z Basketem Toruń (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ZebrraTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
15:30 Wisła Kraków - Basket Gdynia (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Wisla.Tv
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArtegoBydgoszczTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut (Polska 1. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TV Prudnik
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
18:00 AZS Koszalin - Trefl Sopot (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Widzew Łódź - Katarzynki Toruń (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Toya
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:30 Księżak Łowicz - AZS Kielce (Polska 2. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
iTV Łowicz
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
18:55 Konferencja Ślęzy Wrocław - po meczu z MKS-em Polkowice (Polska Liga Koszykarek) Transmisja niepewna
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 23. Października 2017
19:00 Arka Gdynia - Start Lublin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
Program na Środę 25. Października 2017
18:15 Czarni Słupsk - Legia Warszawa (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Piątek 27. Października 2017
18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Zastal Zielona Góra - AZS Koszalin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 28. Października 2017
17:00 Basket Toruń - Turów Zgorzelec (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Anwil Włocławek - Czarni Słupsk (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 AZS Lublin - Artego Bydgoszcz (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 MKS Polkowice - SKK Siedlce (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CCCPolkowiceTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
??:?? AZS Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Sosnowiec (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
TV Proart
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Niedzielę 29. Października 2017
12:45 Trefl Sopot - KKK Krosno (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2017
00:30-05:00 ** - pozostałe mecze dnia (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 31. Grudnia 2017
02:00 - (WNBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2017
13:30-18:00 - wszystkie mecze dnia (Zjednoczona Liga VTB)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
UnitedVTB
(Brak/Ros) 

[mecz wybierz z prawej strony pod belką Watch!]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 1. Listopada 2222
??:?? - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
??:?? - (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: