Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
FC BARCELONA , Barca , La liga , wszystkie mecze FC Barcelona na żywo !!
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Środę 16. Kwietnia 2014
02:00 New York Knicks - Brooklyn Nets (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antenasport 2
(Cho) 
 Strona WWW -->
Arenavision
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision2
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision5
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Pl-Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
04:30 Denver Nuggets - Los Angeles Clippers (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antenasport 2
(Cho) 
 Strona WWW -->
Arenavision5
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
        
17:00 Artego Bydgoszcz - Katarzynki Toruń (Polska Liga Koszykarek)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 CSKA Moskwa - Panathinaikos Ateny (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision11
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Digi Sport 3
(Rum)
[1000 kb/s]

[3. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
NTV Plus Basketball
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
NTV Plus Sport Plus
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz oraz
Realtvsport7
(Ang/Nie) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Rosa Radom - Czarni Słupsk (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Wisła Kraków - MKS Polkowice (Polska Liga Koszykarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 Trefl Sopot - Turów Zgorzelec (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
19:00 Arka Gdynia - AZS Koszalin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:30 Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
20:45 Armania Jeans Mediolan - Maccabi Tel Aviv (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision11
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
NTV Plus Basketball
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
NTV Plus Sport Hit
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Realtvsport7
(Ang/Nie) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 17. Kwietnia 2014
18:00 Wisła Kraków - MKS Polkowice (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Real Madryt - Olympiacos Pireus (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
NorwaySport32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Realtvsport7
(Ang/Nie) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Real Madryt - Olympiacos Pireus (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
NorwaySport32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Realtvsport7
(Ang/Nie) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 19. Kwietnia 2014
17:00 Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
18:00 Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Czarni Słupsk - Anwil Włocławek (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Turów Zgorzelec - Rosa Radom (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
20:00 Zastal Zielona Góra - Trefl Sopot (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Public Sport 2
(Pol)
[800 kb/s]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
21:00 - (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+F
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Niedzielę 20. Kwietnia 2014
21:00 - (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+F
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Wtorek 22. Kwietnia 2014
19:00 Katarzynki Toruń - Artego Bydgoszcz (Polska Liga Koszykarzy)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
TV Toruń
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Środę 23. Kwietnia 2014
18:00 Czarni Słupsk - Zastal Zielona Góra (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 MKS Polkowice - Wisła Kraków (Polska Liga Koszykarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 24. Kwietnia 2014
18:00 Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 MKS Polkowice - Wisła Kraków (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 26. Kwietnia 2014
04:30 - (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
17:00 Artego Bydgoszcz - Katarzynki Toruń (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 27. Kwietnia 2014
16:00 Wisła Kraków - MKS Polkowice (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 Śląsk Wrocław - AZS Koszalin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 Trefl Sopot - Anwil Włocławek (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 Zastal Zielona Góra - Rosa Radom (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 22. Kwietnia 2015
20:45 Atletico Madryt - Chelsea Londyn (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 29. Kwietnia 2015
20:45 Bayern Monachium - Real Madryt (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: