Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Sobotę 30. Kwietnia 2016
10:15-11:15 & 13:00-14:15 Zawody w Imola - Kwalifikacje / Wyścig (MŚ Superbike)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo5
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
FreeSport9
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Stream2PL7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL7
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL7
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
11:00 GP Rosji - 3. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
12:00-17:30 Zawody w Sachsenring - Wyścigi (ADAC - GT Masters & F4)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
12:20 Zawody w Imola - Wyścig (Ferrari Challenge)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 17
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
SkySports3 IT
(Wło) 
 Strona WWW -->
        
14:00 GP Rosji - Kwalifikacje (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportluz1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport Web
(Pol)
[800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
RTL
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ShStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
16:30-00:00 Zawody w Lincoln (Alabama) - Kwalifikacje & Wyścig (Nascar)
16:30 XFINITY Series - Kwalifiakacje
18:30 Sprint Cup - Kwalifkacje
21:00 XFINITY Series - Wyścig
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 3
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
FOX
(Ang) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport28
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag58
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 Grand Prix Słowenii - w Krsku (Grand Prix na Żużlu) Public Sport - od 20:00
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportluz5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!SportsLive5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 21
(Ang) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
BT Sports 1
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
FutbolHD3
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL C+
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport 2
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Stream2PL3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL3
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Text 2 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 1. Maja 2016
13:45 KSM Krosno - Orzeł Łódź (Żużlowa Polska 1. Liga) Public Sport - od 14:45
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Public Sport 2
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Stream2PL8
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL8
(Pol) 
 Strona WWW -->
Text 3 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
TVP Białystok
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Bydgoszcz
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gdańsk
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gorzów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Media Player -->
TVP Kielce
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Kielce
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Lublin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Olsztyn
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Olsztyn
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Opole
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Poznań
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Rzeszów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Szczecin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Warszawa
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Wrocław
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Łódź
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
13:45 Kolejarz Rawicz - Wybrzeże Gdańsk (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 4 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
14:00 GP Rosji - Wyścig (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport Web
(Pol)
[800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
        
15:00 Wanda Kraków - Polonia Piła (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Text 5 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
15:30 Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 6 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:00 Sparta Wrocław - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga) Public Sport - od 17:30
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport 2
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 7 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:00 KS Toruń - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 8 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:15 Lokomotiw Dyneburg - Stal Rzeszów (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 9 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
19:30 Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport 2
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 10 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
19:30 ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 11 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
21:45 Magazyn Ligowy - 4. Kolejka (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo8
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Stream2PL5
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL5
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL5
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Środę 4. Maja 2016
20:30 The Lakeside Hammers - Belle Vue Aces (Angielska Elite League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
SkySports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 1
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 5. Maja 2016
15:00 Mistrzostwa Par - w Landshut (Żużel)
2. runda
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 6. Maja 2016
19:30 Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 8. Maja 2016
13:45 Włókniarz Częstochowa - Wanda Kraków (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TVP Białystok
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Bydgoszcz
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gdańsk
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gorzów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Media Player -->
TVP Kielce
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Kielce
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Lublin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Olsztyn
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Olsztyn
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Opole
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Poznań
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Rzeszów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Szczecin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Warszawa
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Wrocław
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Łódź
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
13:45 Kolejarz Opole - Stal Rzeszów (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Polonia Piła - Lokomotiw Dyneburg (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:15 Wybrzeże Gdańsk - KSM Krosno (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:30 Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Unia Leszno - ROW Rybnik (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 GTŻ Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:30 Unia Tarnów - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:30 Stal Gorzów Wielkopolski - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 14. Maja 2016
??:?? Grand Prix Warszawy - w Warszawie (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 15. Maja 2016
??:?? Kolejarz Rawicz - Orzeł Łódź (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 22. Maja 2016
??:?? Kolejarz Rawicz - KSM Krosno (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Lokomotiw Dyneburg - Włókniarz Częstochowa (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Stal Rzeszów - Polonia Piła (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Wanda Kraków - Orzeł Łódź (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Unia Leszno - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? KS Toruń - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? ROW Rybnik - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Piątek 27. Maja 2016
??:?? Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 29. Maja 2016
??:?? KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Kolejarz Opole - Polonia Piła (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Orzeł Łódź - Lokomotiw Dyneburg (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Sparta Wrocław - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? GTŻ Grudziądz - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - ROW Rybnik (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Piątek 3. Czerwca 2016
??:?? KS Toruń - ROW Rybnik (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 4. Czerwca 2016
20:00 Mistrzostwa Par - w Ostrowie Wielkopolskim (Żużel)
3. runda
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 5. Czerwca 2016
??:?? Unia Tarnów - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 11. Czerwca 2016
??:?? Grand Prix Danii - w Horsens (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Kolejarz Rawicz - Włókniarz Częstochowa (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 12. Czerwca 2016
??:?? Lokomotiw Dyneburg - Wybrzeże Gdańsk (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 19. Czerwca 2016
??:?? Unia Leszno - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? GTŻ Grudziądz - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 25. Czerwca 2016
??:?? Grand Prix Czech - w Pradze (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 26. Czerwca 2016
??:?? KS Toruń - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 9. Lipca 2016
??:?? Grand Prix Wielkiej Brytanii - w Cardiff (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 10. Lipca 2016
??:?? ROW Rybnik - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 17. Lipca 2016
??:?? Włókniarz Częstochowa - Orzeł Łódź (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 23. Lipca 2016
??:?? - (Drużynowy Puchar Świata na Żużlu)
Data do potwierdzenia
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 26. Lipca 2016
??:?? - (Drużynowy Puchar Świata na Żużlu)
Data do potwierdzenia
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 29. Lipca 2016
??:?? - (Drużynowy Puchar Świata na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 30. Lipca 2016
??:?? - (Drużynowy Puchar Świata na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Lipca 2016
??:?? Unia Tarnów - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Piątek 5. Sierpnia 2016
??:?? ROW Rybnik - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Niedzielę 7. Sierpnia 2016
??:?? Sparta Wrocław - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? KS Toruń - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 13. Sierpnia 2016
??:?? Grand Prix Szwecji - w Malilli (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 14. Sierpnia 2016
??:?? Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi - (Żużel)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 15. Sierpnia 2016
??:?? Sparta Wrocław - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Unia Tarnów - ROW Rybnik (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? GTŻ Grudziądz - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 21. Sierpnia 2016
??:?? Unia Leszno - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? KS Toruń - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? ROW Rybnik - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 27. Sierpnia 2016
??:?? Grand Prix Gorzowa - w Gorzowie Wielkopolskim (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 10. Września 2016
??:?? Grand Prix Niemiec - w Teterowie (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 24. Września 2016
??:?? Grand Prix Stockholmu - w Stockholmie (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 1. Października 2016
??:?? Grand Prix Torunia - w Toruniu (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 22. Października 2016
??:?? Grand Prix Australii - w Melbourne (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2016
04:00 GP Chin - 1. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 25
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
08:00 GP Chin - 2. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 25
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
TSN2
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
09:00 GP Rosji - 1. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:00 GP Rosji - 2. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
17:00 GP Meksyku - 1. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Esport3 Cat
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
21:00 GP Meksyku - 2. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Esport3 Cat
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2016
06:00 GP Chin - 3. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 7
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
09:00 GP Chin - Kwalifikacje (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 7
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arenavision31
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision32
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Idman TV
(Aze) 
 Strona WWW --> oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport Web
(Pol)
[800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports1 IT
(Wło) 
 Strona WWW -->
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stream2PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream3PL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL9
(Pol) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Gala -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 10. Kwietnia 2017
??:?? Kolejarz Opole - Wanda Kraków (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Stal Rzeszów - KSM Krosno (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 16. Kwietnia 2017
??:?? ROW Rybnik - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 17. Kwietnia 2017
??:?? Sparta Wrocław - ROW Rybnik (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 23. Kwietnia 2017
??:?? Unia Leszno - Elit Vetlanda - Munkebo Speedway Club - Belle Vue Aces (Żużlowa Liga Mistrzów)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Niedzielę 24. Kwietnia 2017
??:?? Unia Tarnów - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: