Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
FC BARCELONA , Barca , La liga , wszystkie mecze FC Barcelona na żywo !!
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 2. Lipca 2015
17:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych - w Częstochowie (Turniej Żużlowy)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 4 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych - w Rybniku (Turniej Żużlowy)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 5 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
18:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych - w Gnieźnie (Turniej Żużlowy)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 6 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
20:00 Rajd Polski - OS na żywo (Rajdowe MŚ)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol) 

[dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
WRC Live 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 4. Lipca 2015
16:00 Brązowy Kask - w Rawiczu (Żużel)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - w Cardiff (Grand Prix na Żużlu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Public Sport 2
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
Program na Niedzielę 5. Lipca 2015
19:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski - w Gorzowie (Żużel)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Public Sport 2
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
Program na Poniedziałek 6. Lipca 2015
20:30 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers (Angielska Elite League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 7. Lipca 2015
19:35 Elit Vetlanda - Piraterna Motala (Szwedzka Elitserien)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport 2 Ros
(Ang) 

[wersja NE - Nordic]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
??:?? Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - w Grudziądzu (Turniej Żużlowy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - w Lublinie (Turniej Żużlowy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - w Ostrowie Wielkopolskim (Turniej Żużlowy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - w Pile (Turniej Żużlowy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 8. Lipca 2015
20:30 Berwick Bandits - Peterborough Panthers (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 11. Lipca 2015
19:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy - w Landshut (Żużel)
2. Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 

[VLC Player przez www, 2. link VLC Media Player]
Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
??:?? Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - w Lonigo (Żużel)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 12. Lipca 2015
15:00 Młodzieżowe Induwidualne Mistrzostwa Polski - w Lesznie (Żużel)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 18. Lipca 2015
??:?? Grand Prix Łotwy - w Daugavpils (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 19. Lipca 2015
17:00 Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 19. Lipca 2015
17:00 KS Toruń - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:30 Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:30 Unia Leszno - Stal Rzeszów (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio VIA
(Pol)
[Audio]
 
        
21:45 Magazyn Ligowy - 8. Kolejka (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
??:?? Start Gniezno - Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Żużlowa Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Unia Tarnów - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Środę 22. Lipca 2015
??:?? Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio VIA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 25. Lipca 2015
??:?? Grand Prix Szwecji - w Malilli (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 26. Lipca 2015
??:?? GTŻ Grudziądz - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Unia Leszno - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Rzeszów - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio VIA
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 8. Sierpnia 2015
??:?? Grand Prix Danii - w Horsens (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 9. Sierpnia 2015
??:?? KS Toruń - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Unia Tarnów - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Rzeszów - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio VIA
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Piątek 14. Sierpnia 2015
??:?? Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 15. Sierpnia 2015
19:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy - (Żużel)
Data do potwierdzenia
3. Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 16. Sierpnia 2015
??:?? GTŻ Grudziądz - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Unia Tarnów - Stal Rzeszów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio VIA
(Pol)
[Audio]
 
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 23. Sierpnia 2015
??:?? Unia Leszno - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? KS Toruń - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Rzeszów - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio VIA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 28. Sierpnia 2015
??:?? Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów - (Żużel)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 29. Sierpnia 2015
??:?? Grand Prix Polski - w Gorzowie (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 30. Sierpnia 2015
??:?? Srebrny Kask - w Pile (Żużel)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 4. Września 2015
??:?? Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - (Żużel)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 12. Września 2015
??:?? Grand Prix Słowenii - w Krsko (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 19. Września 2015
19:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy - w Ostrowie Wielkopolskim (Żużel)
Data do potwierdzenia
4. Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 26. Września 2015
??:?? Grand Prix Szwecji - w Sztokholmie (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych - w Gorzowie (Żużel)
Data do potwierdzenia
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 3. Października 2015
??:?? Grand Prix Polski - w Toruniu (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 24. Października 2015
??:?? Grand Prix Australii - w Melbourne (Grand Prix na Żużlu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2015
17:00 GP Kanady - Konferencja prasowa (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2015
10:00 GP Austrii - 1. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport EPL
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
BBC 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Canal+ Sport France
(Fra) 
 Strona WWW -->
DunaTV
(Węg)
[limit użytk.]

[w CET]
Media Player --> oraz oraz oraz
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TylkoTennis
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
13:00 GP Bahrajnu - 1. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport EPL
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein12
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Canal+ Sport France
(Fra) 
 Strona WWW -->
Esport3 Cat
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
14:00 GP Austrii - 2. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport EPL
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
BBC 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Canal+ Sport France
(Fra) 
 Strona WWW -->
DunaTV
(Węg)
[limit użytk.]

[w CET]
Media Player --> oraz oraz oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TSN2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TylkoTennis
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:00 GP Bahrajnu - 2. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport EPL
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TSN2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2015
11:00 GP Austrii - 3. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Canal+ Sport France
(Fra) 
 Strona WWW -->
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
14:00 GP Austrii - Kwalifikacje (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo6
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport EPL
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Canal+ Sport France
(Fra) 
 Strona WWW -->
Dolcesport1
(Rum) 

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW -->
DunaTV
(Węg)
[limit użytk.]

[w CET]
Media Player --> oraz oraz oraz
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Footmax4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
RTL
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TSN3
(Ang) 
 Strona WWW -->
TSN4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TylkoTennis
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2015
14:00 GP Austrii - Wyścig (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo6
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 7
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 8
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ORF Sport
(Nie) 

[poza Austrią, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
RTL
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
RTR Sport
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
RTR Sport
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
SkySports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TSN3
(Ang) 
 Strona WWW -->
TSN4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TSN5
(Ang) 
 Strona WWW -->
TylkoTennis
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: