Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Niedzielę 15. Września 2019
00:01-06:00 - kilka meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
00:00 Chapecoense-SC - Vasco Lag15,Daddy2,
00:00 Palmeiras - Cruzeiro Lag16,Daddy1,
00:00 Mexico Monterrey - Necaxa Lag13,Daddy6,Fox Sports 2,JumboTV4,
00:00 Penarol - Defensor Sporting Lag17
00:30 SD Aucas - America de Quito Lag36,JumboTV1,
00:30 Sol de America - Guarani Lag37
00:45 AD Cantolao - Cesar Vallejo Lag39
01:00 Argentina Huracan - River Plate Lag40,JumboTV9,
01:30 Sport Boys - Wilstermann Lag112
02:00 Ceara - Botafogo RJ Lag11,Daddy1,
02:00 Mexico Chivas Guadalajara - Atlas Lag8,Daddy2,JumboTV5,
02:00 Mexico Club Leon - Juarez Lag9,Daddy6,JumboTV4,
03:00 Universitario de Deportes - Binacional Lag36
04:06 Mexico Club America - Pumas UNAM Lag58,Daddy6,JumboTV4,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 2
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag112
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag58
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
01:00-06:30 - wiele meczów dnia (Amerykańska MLS)
01:00 Atlanta United - Columbus Crew Lag41,Daddy3,JumboTV13,
01:30 Montreal Impact - FC Cincinnati Lag108,Daddy4,JumboTV14,
01:30 Orlando City - New England Revolution Lag109,Daddy5,JumboTV15,
01:30 Philadelphia Union - Los Angeles FC Lag110,Daddy7,JumboTV16,
04:00 Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo Lag43,Daddy3,JumboTV9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV14
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag108
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag109
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag110
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:00 Magazyn - Cafe (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
12:30 Magazyn - Cafe - Dogrywka (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
14:00 & 16:15 - wszyskie mecze dnia (Liga Słoweńska)
14:00 Triglav - NK Domzale Lag54
16:15 Olimpija Ljubljana - NK Celje Lag112
18:00 - Mura - Tabor Sezana Lag53
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag112
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30-19:00 - wszyskie mecze dnia (Austriacka Bundesliga)
14:30 - Austria Altach - St Polten Lag64
14:30 - Austria Rapid Vienna - FC Trenkwalder Admira Lag65
17:00 - AC Wolfsberger - Austria Vienna Lag17
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Parma Calcio - Cagliari Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag75
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 FC Nantes - Stade Reims (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream20
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD23
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 - dwa mecze dnia (Angielska Liga Kobiet)
15:00 Brighton K - Chelsea K Lag84
15:00 Tottenham K - Liverpool K Lag86
16:00 West Ham K - Birmingham K Lag102
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag102
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy39
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag88
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
StreamHD24
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz21
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 18:30 - kilka meczów dnia (Ukraińska Premier League)
16:00 Dynamo Kiev - Desna Lag98
18:30 Kolos Kovalivka - Lviv Lag66
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag98
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-00:00 - wszyskie mecze dnia (Brazylijska Serie A i B)
16:00 Athletico-PR - Avai Lag96
16:00 Atletico-MG - Internacional Lag97,Daddy6,
21:00 Fluminense - Corinthians Lag107
21:00 Serie B : Figueirense vs Sport Recife SporTV Brazil ==> Daddy8,
21:00 Gremio - Goias Lag108,Daddy6,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag107
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag108
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag97
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-00:00 - wiele meczów dnia (Argentyńska Primera Division)
16:00 - Gimnasia LP - Racing Club Lag90,JumboTV9,ArenavisionA29,ArenavisionA30
18:15 - Banfield - Talleres Cordoba Lag58,JumboTV9,ArenavisionA29,ArenavisionA30
20:30 - Rosario Central - Newell's Old Boys Lag94,JumboTV9,ArenavisionA29,ArenavisionA30
22:45 - CA Independiente - Lanus Lag24,JumboTV9,ArenavisionA29,ArenavisionA30
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA29
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA30
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag58
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag90
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag94
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-22:00 - wszyskie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
16:00 - LaLiga2 Real Oviedo - Elche Lag92
18:00 - LaLiga2 Real Zaragoza - Extremadura UD Lag47
20:00 - LaLiga2 Lugo - Fuenlabrada Lag88
21:00 - LaLiga2 Sporting Gijon - Deportivo La Coruna Lag101
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag101
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag88
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag92
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Celta de Vigo - Granada CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV3
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 4
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Extra
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - wszystkie mecze dnia (Szwajcarska 1. Liga i 2. Liga)
16:00 Aarau - FC Sion Lag95
16:00 Wohlen - Luzern Lag103
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag103
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag95
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 & 19:00 - wszyskie mecze dnia (Liga Chorwacka)
16:30 NK Osijek - Varazdin Lag113
19:00 HNK Rijeka - Hajduk Split Lag73
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag113
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:45 Fortuna Sittard - Twente Enschede (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls23
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag117
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz32
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 - wszyskie mecze dnia (Portugalska Liga Sagres)
17:00 Maritimo - Belenenses Lag19,JumboTV7,TV1mexyz26,Sport TV5,Daddy10,
17:00 Rio Ave - Tondela Lag20,JumboTV11,TV1mexyz23,Daddy49,Sport TV1,
17:00 Santa Clara - Moreirense Lag21,JumboTV12,Sport TV2,,TV1mexyz24,Daddy7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz23
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz24
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz26
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 AZS Katowice - Futsal Leszno (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
17:30-00:00 - wiele meczów dnia (Chilijska Primera Division)
17:30 Universidad de Concepcion - Colo Colo Lag36,ArenavisionA25,ArenavisionA26,JumboTV8,
20:00 Cobresal - Everton Lag90,JumboTV8,ArenavisionA25,ARenavisionA26,
22:30 CD Universidad Catolica - O'Higgins Lag23,JumboTV8,ArenavisionA25,ARenavisionA26,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA25
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag90
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 Watford FC - Arsenal Londyn (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
CYFO 10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Ros 265589
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz20
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz6
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00-22:30 - wiele meczów dnia (Grecka Super League)
18:00 Xanthi FC - Asteras Tripolis Lag57,TV1mexyz27,
18:15 AEK Athens FC - Lamia Lag63,JumboTV18,SpStream2,TV1mexyz28,
18:15 Panionios - AEL Larissa Lag64,SpStream3,JumboTV1,TV1mexyz29,
20:30 Aris - Panathinaikos Lag96,JumboTV1,SpStream1,TV1mexyz27,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag57
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz27
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz28
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz29
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 AS Roma - US Sassuolo Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV3
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Extra
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Premier Sports
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 140544
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 SC Paderborn 07 - Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy39
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
StreamHD24
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz11
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz21
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 AA Gent - KV Mechelen (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls20
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls7
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 Red Devils Chojnice - Constract Lubawa (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:30 Real Valladolid - Osasuna Pampeluna (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 4
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream19
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Toluca - Monarcas (Meksykańska Liga MX)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Portimonense - FC Porto (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz24
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:30 Magazyn Ligowy - 8. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
20:00 Boavista - Sporting Lisbon (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag103
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz23
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30-00:00 - wiele meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
20:30 Carlos Mannucci - Union Comercio Lag97
21:00 Danubio - Cerro Largo Lag105
21:00 EC Bahia - Fortaleza Lag106
21:00 Guayaquil City - CD Universidad Catolica Lag109
21:00 Nacional Potosi - Bolivar Lag110
21:00 San Jose - Destroyers Lag111
22:00 Nacional Asuncion - Deportivo Capiata Lag117
23:00 Deportivo Municipal - Sporting Cristal Lag27
23:15 Emelec - LDU Quito Lag30,JumboTV1,
23:15 Guabira - Blooming Lag31
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag105
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag106
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag109
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag110
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag111
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag117
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag97
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Mouscron - KV Kortrijk (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls20
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls7
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Hellas Verona - AC Milan (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag99
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Ros 140544
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Real Betis - Getafe CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 4
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag100
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Ros 140535
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream13
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 AS Monaco - Olympique Marsylia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein USA
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag102
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Mach TV
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream20
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30-00:00 - wszyskie mecze dnia (Amerykańska MLS)
21:30 - MLS Portland Timbers - DC United Lag116,Daddy39,Sky Football,Fox Sports 1,Daddy35,StreamHD23,JumboTV5,TV1mexyz3,
23:00 - MLS Toronto FC - Colorado Rapids Lag25,Daddy1,JumboTV6,TV1mexyz25,
23:30 - MLS Minnesota United - Real Salt Lake Lag32,Daddy11,JumboTV5,TV1mexyz11,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy39
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag116
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
StreamHD23
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz11
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 22. Września 2019
12:00 Getafe CF - Real Mallorca (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:15 SC Heerenveen - FC Utrecht (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 US Sassuolo Calcio - Spal 1907 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
13:00 Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać (Polska 3. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
SlaskWroclaw Youtube
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
13:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (Centralna Liga Juniorów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Łączynaspiłka
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:05 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Białystok
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Bydgoszcz
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gdańsk
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gorzów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Media Player -->
TVP Kielce
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Kielce
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Lublin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Olsztyn
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Olsztyn
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Opole
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Poznań
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Rzeszów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Szczecin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Warszawa
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Wrocław
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Łódź
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
14:00 Espanyol Barcelona - Real Sociedad (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 FC Emmen - Feyenoord Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Bologna FC - AS Roma (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Crystal Palace - Wolverhampton Wanderers (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Sampdoria Genua - Torino FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Stade Rennes - Lille OSC (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 US Lecce - SSC Napoli (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 West Ham United - Manchester United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
15:30 Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 Valencia CF - Leganes (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 ADO Den Haag - AZ Alkmaar (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Angers SCO - AS Saint-Étienne (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Arsenal Londyn - Aston Villa Birmingham (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Chelsea Londyn - Liverpool FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Cracovia Kraków - Legia Warszawa (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Athletic Bilbao - Deportivo Alaves (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Lazio Rzym - Parma Calcio 1913 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Olympique Lyon - Paris Saint-Germain (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Sevilla FC - Real Madryt (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 29. Września 2019
19:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin (Centralna Liga Juniorów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Łączynaspiłka
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: