sas_idmnet.relase("top_1");
  Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Niedzielę 15. Października 2017
06:00-14:00 - wszystkie mecze dnia (Japońska J-League i 2. Liga)
06:00 2. Liga V-Varen Nagasaki - Renofa Yamaguchi Lag89
07:00 1. Liga Ventforet Kofu - FC Tokyo Lag91
07:00 2. Liga Nagoya Grampus - Shonan Bellmare Lag92
08:00 2. Liga Ehime FC - Kamatamare Sanuki Lag95
08:00 2. Liga Machida Zelvia - Kanazawa Lag96
10:00 1. Liga Sagan Tosu - Cerezo Osaka Lag103
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag103
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag89
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag92
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag95
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
08:00 & 10:00 - dwa mecze dnia (Australijska A-League)
08:00 Newcastle Jets - Perth Glory Lag94,ESPN UK
10:00 Sydney FC - Wellington Phoenix Lag94,ESPN UK
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag94
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
08:00 - wszystkie mecze dnia (Koreańska K-League)
08:00 Jeonbuk Motors - FC Seoul Lag97
08:00 Jeonnam Dragons - Gwangju FC Lag98
08:00 Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai Lag99
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag97
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag98
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag99
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:00 Magazyn - Cafe (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
12:00 & 14:00-20:00 - kilka meczów dnia (Duńska Superligaen)
12:00 Horsens - Hobro Lag102,
14:00 AaB Aalborg - Helsingor Lag28
14:30 Vejle - Esbjerg Lag39
16:00 Brondby - Silkeborg Lag74
18:00 Odense - FC Copenhagen Lag39
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag102
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 & 16:00-22:00 - wszyskie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
12:00 Reus Deportiu - Rayo Vallecano Lag101,JumboTV1,
16:00 Albacete - Sevilla FC B Lag69,ArenavisionA12,
18:00 Almeria - Valladolid Lag37,ArenavisionA12,
20:00 Cordoba - Gimnastic Lag68,ArenavisionA12,
20:30 Real Zaragoza - Osasuna Lag74,ArenavisionA19,ArenavisionA20,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA12
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA19
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag101
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 SD Eibar - Deportivo La Coruna (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive12
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag100
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 240000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 33
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 Reus Deportiu - Rayo Vallecano (Hiszpańska Liga Adelante)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA12
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 ACF Fiorentina - Udinese Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag105
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263010
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 38
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Heracles Almelo - Vitesse Arnhem (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport20
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag103
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Magazyn - Cafe - Dogrywka (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:00 & 16:00 & 18:30 - wszystkie mecze dnia (Ukraińska Premier Liga)
13:00 Zirka Kropyvnytskyi - Karpaty Lviv Lag17
16:00 Olimpik Donetsk - PFC Oleksandria Lag75
18:30 Chernomorets Odessa - Dynamo Kiev Lag44
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag75
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-20:30 - wszyskie mecze dnia (Turecka Super Lig)
13:00 Kasimpasa - Sivasspor Lag16,Stadium-Live 60,
18:30 Fenerbahce - Yeni Malatyaspor Lag43,JumboTV16,FreeSport2,FootDirect7,Stadium-Live 60,Stadium-Live 23,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 60
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-21:00 - wszyskie mecze dnia (Rosyjska Premier League)
13:00 Ufa - Lokomotiv Moscow NTV Plus Nash Football,Ros 252222,Ros 254780,Ros 262999,Lag15,Ros 258855,
15:30 FK Rostov - Rubin Kazan Lag67,
18:00 Zenit St Petersburg - Arsenal Tula Lag38,FreeSport1,FootDirect5,Ros 258855,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Nash Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 252222
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258855
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 262999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
13:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
13:30 Simulcast / Konferenz Lag18,Stadium-Live 2,FreeSport23
13:30 Greuther Furth - Aue Lag19,Stadium-Live 5,Stadium-Live 49,JumboTV16,FreeSport12,FootDirect6,
13:30 Heidenheim - Holstein Kiel Lag20,Stadium-Live 4,Stadium-Live 48,!PL 11,PL 11,JumboTV17,FreeSport18,FootDirect4,
13:30 Regensburg - Union Berlin Lag21,Stadium-Live 3,Stadium-Live 47,JumboTV18,FreeSport19,FootDirect5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport18
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport19
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport23
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 47
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 48
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 49
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:35 - dwa mecze dnia (Chińska Super Liga)
13:35 Guangzhou R&F - Henan Jianye Lag22,JumboTV14,
13:35 Shanghai Shenhua - Tianjin Teda Lag23,JumboTV5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV14
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 - 3 mecze dnia (Liga Fińska)
14:00 Ilves - KuPS Lag25
14:00 PS Kemi - SJK Lag26
14:00 RoPS - VPS Lag27
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 Elana Toruń - Energetyk Gryfino (Polska 3. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
14:30 Brighton & Hove Albion FC - Everton FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive13
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport13
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258822
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263005
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 50
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
TSN3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:30 VVV Venlo - PSV Eindhoven (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect8
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport20
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Derby County - Nottingham Forest (Angielska CC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Stadium-Live 30
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 33
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Standard Liege - KV Kortrijk (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect9
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 FC Groningen - AZ Alkmaar (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls12
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport21
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Willem II Tilburg - Twente Enschede (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls9
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport22
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Tut5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 & 19:00 - dwa mecze dnia (Liga Serbska)
15:00 Radnik - Partizan Belgrade Lag45,FreeSport4
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 & 19:00 - dwa mecze dnia (Liga Chorwacka)
15:00 Belupo - Zapresic Lag53,FootDirect12
19:00 Hajduk Split - Cibalia Lag51,FreeSport10,FootDirect12,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect12
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00-19:30 - dwa mecze dnia (Szwedzka Allsvenskan i 2. Liga)
15:00 AIK - Jonkopings Lag42
15:00 2. Liga Atvidabergs - GAIS Lag52
17:00 2. Liga Falkenbergs - Trelleborgs Lag18
17:30 Elfsborg - Sundsvall Lag23
17:30 Sirius - Djurgarden Lag24
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00-21:30 - wszyskie mecze dnia (Grecka Super Liga)
15:00 - PAOK Vs Lamia - 15:00 Lag100,JumboTV15,
17:15 - Smyrnis Vs Kerkyra - JumboTV15,
19:30 - Xanthi Vs AEK Athens - JumboTV15,Lag64,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag100
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Girondins Bordeaux - FC Nantes (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Bologna FC - Spal 1907 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport17
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut12
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Cagliari Calcio - Genoa CFC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 FC Crotone - Torino FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect11
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport15
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
SkySports1 IT
(Wło) 
 Strona WWW -->
Tut14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect10
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Tut15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 US Sassuolo Calcio - Chievo Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport16
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut16
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
15:30 & 18:30 - dwa mecze dnia (Turecka Super League)
15:30 Trabzonspor - Akhisar Genclik Spor Lag68,Stadium-Live 60,JumboTV16,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 60
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Text 21 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
15:30 Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 27
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 37
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - wiele meczów dnia (Szwajcarska 1. Liga i 2. Liga)
16:00 Super League FC Sion - St. Gallen Lag70
16:00 Super League Grasshoppers - Luzern Lag71
16:00 Super League Thun - FC Zurich Lag72
16:00 CL Xamax - Chiasso Lag73
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:05-00:00 - wiele meczów dnia (Argentyńska Primera Division)
16:05 Chacarita Juniors - CA Independiente Lag85
19:05 Godoy Cruz - Gimnasia LP Lag61
21:05 Belgrano - Talleres Cordoba Lag85
23:05 River Plate - Atletico Tucuman Lag97
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag61
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag97
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:15 Girona FC - Villarreal CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls8
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 240000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 33
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 & 19:00 - dwa mecze dnia (Liga Bułgarska)
16:30 FC Etar - Levski Sofia Lag89,FreeSport23
19:00 CSKA Sofia - Pirin Blagoevgrad Lag50,FreeSport23
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport23
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag89
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 SK Sturm Graz - Austria Wiedeń (Austriacka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag88
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:45 ADO Den Haag - Excelsior Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport20
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag93
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 19:30 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
17:00 Sepsi - FC Astra Giurgiu Lag17
19:45 CFR Cluj - FC Botosani Lag65
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag75
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
        
17:00 Montpellier HSC - OGC Nice (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect12
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 FC Kartuzy - Team Lębork (Polska 1. Liga Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
17:00 Southampton FC - Newcastle United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive14
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258822
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 30
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 34
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:30 Avellino - Salernitana (Włoska Serie B)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 & 20:00 - wszyskie mecze dnia (Norweska Tippligaen)
18:00 Haugesund - Sandefjord Lag32
18:00 Kristiansund - Viking Lag33
18:00 Lillestrom - Sogndal Lag34
18:00 Valerenga - Aalesund Lag5
20:00 Molde - Brann Lag67
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00-21:00 - dwa mecze dnia (Liga Izraelska)
18:00 Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin Lag36,
19:15 Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda Lag62
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 Werder Brema - Borussia Mönchengladbach (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls7
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 27
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 36
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Sparta Praga - Viktoria Pilzno (Czeska Synot Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect9
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 KV Oostende - Club Brugge KV (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Malaga CF - Leganes (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive12
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 33
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Magazyn Ligowy - 12. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:00 Academica - Ferreira (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 & 23:00 - dwa mecze dnia (Chilijska Primera Division)
20:30 Colo Colo - Santiago Wanderers Lag75,JumboTV6,ArenavisionA25,ArenavisionA26,
23:00 Universidad de Concepcion - Huachipato Lag96,ArenavisionA25,ArenavisionA26,JumboTV6,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA25
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag75
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Inter Mediolan - AC Milan (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258855
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 33
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut17
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Real Betis - Valencia CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect11
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag76
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 240000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 33
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 & 23:00 - wszyskie mecze dnia (Brazylijska Serie A)
21:00 Atletico GO - Palmeiras Lag78,FootDirect7
21:00 Chapecoense-SC - Flamengo RJ Lag79
21:00 Fluminense - Avai Lag80
21:00 Sport Recife - Atletico-MG Lag81
23:00 Coritiba - Gremio Lag88,FootDirect7
23:00 EC Bahia - Corinthians Lag89,Stadium-Live 38,Stadium-Live 13,FootDirect8,ArenavisionA13,ArenavisionA14,BT Sports 3,JumboTV2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect8
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag78
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag80
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag88
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag89
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 38
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 RC Strasbourg - Olympique Marsylia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258822
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 26
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 38
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut10
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Magazyn Ligowy - Dogrywka - 12. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
23:00 - (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
23:00 Transmisja symultaniczna - kilka meczów dnia (Amerykańska MLS)
23:00 - MLS Transmisja symultaniczna Sky Football,
23:00 - MLS Chicago Fire - Philadelphia Union Lag90,JumboTV16,
23:00 - MLS New England Revolution - New York City Lag91,JumboTV3,
23:00 - MLS New York Red Bulls - Atlanta United Lag92,Stadium-Live 20,ArenavisionA21,ArenavisionA22,
23:00 - MLS Orlando City - Columbus Crew Lag93
23:00 - MLS Toronto FC - Montreal Impact Lag94,JumboTV17,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag90
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag92
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag93
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag94
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Stadium-Live 20
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 16. Października 2017
13:30 Kolumbia - Niemcy (MŚ U17)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
16:30 Amkar Perm - Tosno (Rosyjska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag101
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258855
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 262999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Tut7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 Paragwaj - USA (MŚ U17)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag102
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Stadium-Live 21
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:00 & 19:30 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
17:00 Timisoara - Concordia Lag103,Tut6,
19:45 Dinamo Bucuresti - FC Juventus Bucuresti Lag19,Tut6,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag103
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
Text 1 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
Tut5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:30 Panathinaikos - AEL Larisa (Grecka Super Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut12
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 - dwa mecze dnia (Szwedzka Allsvenskan i 2. Liga)
19:00 Kalmar - Hammarby Lag10,FootDirect5
19:00 Norrkoping - Malmo FF Lag11,FootDirect4
19:00 2. Liga Helsingborg - Varnamo Lag14,FootDirect6
19:00 2. Liga Orgryte - Gefle Lag15
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Sarpsborg 08 - Stabaek (Norweska Tippligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Bursaspor - Osmanlispor (Turecka Super League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 60
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 AGF Aarhus - Lyngby (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Botev Plovdiv - FC Vereya (Liga Bułgarska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Jong Ajax - Almere City (Holenderska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Winterthur - Rapperswil (Szwajcarska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Red Dragons Pniewy - FC Toruń (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
20:30 SV Darmstadt 98 - FC Norymberga (Niemiecka 2. Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect8
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 27
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Entella - Empoli (Włoska Serie B)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Lorient - Niort (Francuska Ligue 2)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Hellas Werona - Benevento Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258855
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263001
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 36
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Entella - Empoli (Włoska Serie B)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Las Palmas - Celta de Vigo (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA19
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls8
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 240000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263005
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 19
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 33
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut8
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Alcorcon - Lugo (Hiszpańska Liga Adelante)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Leicester City - West Bromwich Albion (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 258822
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 30
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 34
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 22. Października 2017
12:00 Villarreal CF - Las Palmas (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 Chievo Werona - Hellas Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 PSV Eindhoven - Heracles Almelo (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
13:30 FC Köln - Werder Brema (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
13:30 Hiszpania - Iran (MŚ U17)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 AZ Alkmaar - FC Utrecht (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 Everton FC - Arsenal Londyn (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 AC Milan - Genoa CFC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Atalanta Bergamo - Bologna FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Benevento Calcio - ACF Fiorentina (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 OGC Nice - RC Strasbourg (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Spal 1907 - US Sassuolo Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Torino FC - AS Roma (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 SC Freiburg - Hertha BSC Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRB
(Pol)
[Audio]
 
        
16:15 Celta de Vigo - Atletico Madryt (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:30 Niemcy - Brazylia (MŚ U17)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 SC Heerenveen - Vitesse Arnhem (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Tottenham Hotspur - Liverpool FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Troyes AC - Olympique Lyon (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 GKS Bełchatów - MKS Kluczbork (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:45 GKS Katowice - Ruch Chorzów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Udinese Calcio - Juventus Turyn (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 Leganes - Athletic Bilbao (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Lazio Rzym - Cagliari Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Real Madryt - SD Eibar (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 29. Października 2017
12:00 Getafe CF - Real Sociedad (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 Benevento Calcio - Lazio Rzym (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 Brighton & Hove Albion FC - Southampton FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 FC Utrecht - NAC Breda (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 FC Crotone - ACF Fiorentina (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Olympique Lyon - FC Metz (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 SSC Napoli - US Sassuolo Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Sampdoria Genua - Chievo Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Spal 1907 - Genoa CFC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Udinese Calcio - Atalanta Bergamo (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Werder Brema - FC Augsburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRB
(Pol)
[Audio]
 
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
16:15 Girona FC - Real Madryt (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 SC Heerenveen - AZ Alkmaar (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Leicester City - Everton FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Toulouse FC - AS Saint-Étienne (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Legia Warszawa - Arka Gdynia (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 VfB Stuttgart - SC Freiburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Ruch Chorzów - Odra Opole (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
18:30 SD Eibar - Levante UD (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Malaga CF - Celta de Vigo (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Torino FC - Cagliari Calcio (Włoska Serie A)