Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Niedzielę 10. Listopada 2019
09:30-19:00 - wszyskie mecze dnia (Rosyjska Premier League)
09:30 Orenburg - Ufa Match Premier,Ros 254780
12:00 Arsenal Tula - Zenit Match Premier,Ros 254780,Ros 256999,
14:30 Sochi - CSKA Moskow Match Premier,Ros 254780,Ros 256999,
17:00 Lokomotiv Moscow - Krasnodar Match Premier,MAtch TV,Ros 254780,Ros 256999,Lag21
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match Premier
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 256999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
Youtube Premier Liga
(Ros/Ang) 
 Strona WWW -->
        
12:00 & 16:00-23:00 - wiele meczów dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
16:00 - LaLiga2 Almeria - Real Zaragoza Lag105,,ArenavisionA13,ArenavisionA14,
18:00 - LaLiga2 Malaga - Fuenlabrada Lag46
18:00 - LaLiga2 Racing Santander - Ponferradina Lag47
21:00 - LaLiga2 Rayo Vallecano - Cadiz CF Lag19
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag105
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00-23:00 - wszyskie mecze dnia (Turecka Super Lig)
12:00) Super Lig: Göztepe - Yeni Malatyaspor Tv1mexyz27,StreamHD11,Daddy3,
14:30) Super Lig: Trabzonspor - Alanyaspor Tv1mexyz27,StreamHD12,Daddy15,
17:00) Super Lig: Besiktas - Denizlispor Kulubu Tv1mexyz13,Daddy3,StreamHD11,JumboTV15,SpStream9,Lag23
17:00) Super Lig: Basaksehir - Ankaragucu Tv1mexyz27,Daddy15,StreamHD12,Lag22
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream9
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD11
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD12
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz13
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz27
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
13:30 Symultaniczna Tv1mexyz22,Stadium-Live 2,
13:30 Darmstadt - Jahn Regensburg Tv1mexyz25,Stadium-Live 5,SpStream5
13:30 Heidenheim - Hannover Tv1mexyz24,Stadium-Live 4,SpStream4
13:30 Nuremberg - Arminia Bielefeld Tv1mexyz23,SpStream3,Stadium-Live 3,Daddy6,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz22
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz23
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz24
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00-20:30 - wszyskie mecze dnia (Liga Słoweńska)
16:45 - Slovenia Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana Lag13
19:00 - Slovenia Mura - Aluminij Lag67
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:15 & 16:45 - kilka meczów dnia (Liga Bułgarska)
14:15 Botev Plovdiv vs Levski --> Daddy14,
16:45 Vitosha Bistritsa vs Ludogorets --> Daddy14,SpStream6
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy14
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 & 17:30 - wszyskie mecze dnia (Liga Chorwacka)
17:30 Rijeka - Dinamo Zagreb SpStream10,Lag36
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream10
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00-00:00 - wszyskie mecze dnia (Argentyńska Primera Division)
15:00 RIVER PLATE-ROSARIO CENTRAL JumboTV12,ArenavisionA29,ArenavisionA30,
17:15 CET ALDOSIVI-GIMNASIA Y ESGRIMA ,ArenavisionA29,ArenavisionA30,JumboTV12,Lag33
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA29
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA30
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00-20:00 - kilka meczów dnia (Rumuńska 1. Liga)
15:00 Sepsi OSK - Gaz Metan - SpStream11
15:30 LigaVoluntari - Botosani - SpStream11
18:00 Dinamo Bucharest - CFR Cluj - SpStream11,Lag48
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
16:00 & 18:00 - dwa mecze dnia (Duńska Superligaen i 2. Liga)
16:00 Brondby - Esbjerg Lag113
18:00 Midtjylland - FC Copenhagen Lag49
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag113
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-20:30 - wiele meczów dnia (Ukraińska Premier Liga)
16:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv - SpStream3,Lag114,
18:30 Olimpik Donetsk - PFC Oleksandria Lag61
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag114
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag61
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - wiele meczów dnia (Szwajcarska 1. Liga i 2. Liga)
16:00 - Swiss Super League Lugano - Basel Lag110
16:00 - Swiss Super League Young Boys - St. Gallen Lag111
16:00 - Swiss Super League Zurich - FC Sion Lag112
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag110
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag111
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag112
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - dwa mecze dnia (Szkocka Premier League)
16:00) Celtic vs Motherwell --> Daddy6,Lag108
16:00) Livingston - Rangers Tv1mexyz36,Sky Football,Daddy35,Lag109
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag108
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag109
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 - wiele meczów dnia (Liga Serbska)
16:30 - Serbia Partizan Belgrade - FK Indjija Lag10
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 - wszyskie mecze dnia (Austriacka Bundesliga)
17:00 - Austria Wolfsberger AC - FC Salzburg Lag18
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 & 20:00 - kilka meczów dnia (Norweska Tippligaen i 2. Liga)
18:00 - Eliteserien Kristiansund - Sarpsborg 08 Lag41
18:00 - Eliteserien Lillestrom - Stabaek Lag42
18:00 - Eliteserien Mjondalen - Ranheim Lag43
18:00 - Eliteserien Molde - Stromsgodset Lag44
18:00 - Eliteserien Tromso - Valerenga Lag45
20:00 - Eliteserien Rosenborg - Bodo/Glimt Lag87
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag87
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 17. Listopada 2019
00:01-06:30 - wiele meczów dnia
00:00 Saint Lucia - Dominikana Lag98, Daddy4, StreamHD14,
01:30 Kajmany - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych Lag41
02:00 Gwatemala - Portoryko Lag50
03:00 Panama vs Meksyk -> Daddy4, Total full26, Total nowgoal8, Sportklub2,
04:00 El Salvador - Montserrat Lag65
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag98
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
06:00-10:30 - dwa mecze dnia (Australijska A-League)
06:00 Brisbane Roar - Melbourne City Lag79,Daddy33,Daddy31,BT Sports 1,
08:30 Sydney FC - Melbourne Victory Lag85,BT Sports 2,Total tvhd9,Daddy32,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Total tvhd9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:00 Magazyn - Cafe (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
12:00-23:30 - wszyskie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
12:00 Ponferradina - Girona Tv1mexyz30,Daddy1,,ArenavisionA17,ArenavisionA18,
14:00 Alcorcon - Malaga Lag99,Tv1mexyz30,Daddy1,,ArenavisionA17,ArenavisionA18,
16:00 Real Oviedo - Sporting Gijon Lag108,Tv1mexyz31,,ArenavisionA17,ArenavisionA18,ArenavisionA19,ArenavisionA20,
18:30 Lugo - Racing Santander Lag33,Tv1mexyz32,
18:30 Mirandes - Las Palmas Lag34,Tv1mexyz30,Daddy1,,ArenavisionA17,ArenavisionA18,
21:00 Tenerife - Cadiz CF Lag67,Tv1mexyz30,,ArenavisionA17,ArenavisionA18,Daddy1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA19
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag108
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag99
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
TV1mexyz30
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz31
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz32
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Magazyn - Cafe - Dogrywka (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
14:00-22:00 - wiele meczów dnia (El. PNA)
14:00 RPA - Sudan Lag100,Tv1mexyz29,Daddy3,Bein2
14:00 Eswatini - Senegal Lag101
14:00 Uganda - Malawi Lag102
17:00 Gwinea - Namibia Lag16
17:00 Lesotho - Nigeria Lag17,Tv1mexyz29,Daddy3,Bein USA,
17:00 Rwanda - Kamerun Lag18
20:00 Gabon - Angola Lag49
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein USA
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag100
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag101
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag102
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
TV1mexyz29
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-00:00 - wszyskie mecze dnia (Chilijska Primera Division)
16:00 UNIVERSIDAD CATOLICA-COLO COLO ,ArenavisionA25,ArenavisionA26,
19:00 DEPORTES IQUIQUE-HUACHIPATO ,ArenavisionA25,ArenavisionA26,
21:15 COQUIMBO UNIDO-O´HIGGINS ,ArenavisionA25,ArenavisionA26,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA25
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - kilka meczów dnia (El. ME U21 & U17)
16:00 Niemcy U21 - Belgia U21 Lag109,Tv1mexyz25,Total time25,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag109
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:00-00:00 - wiele meczów dnia
17:00 Sporting Cristal - Alianza Huanuco Lag19
20:00 Nacional - Penarol Lag50
19:00 Deportivo Municipal - Deportivo San Martin Lag38
19:00 Leones Negros - Zacatepec Lag39
21:30 UTC Cajamarca - Universitario de Deportes Lag73
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 & 23:00 - dwa mecze dnia
21:00 Bonaire - Bahamy Lag68
23:00 Gujana Francuska - Saint Kitts i Nevis Lag83
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Niedzielę 24. Listopada 2019
12:00 Espanyol Barcelona - Getafe CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:15 FC Groningen - Feyenoord Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 Bologna FC - Parma Calcio 1913 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:45 Stomil Olsztyn - Radomiak Radom (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
13:05 Widzew Łódź - Bytovia Bytów (Polska 2. Liga) *HIT*
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Białystok
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Bydgoszcz
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gdańsk
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Gorzów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Katowice
(Pol) 
 Media Player -->
TVP Kielce
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Kielce
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Kraków
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Lublin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Olsztyn
(Pol)
[limit użytk.]
 Media Player -->
TVP Olsztyn
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Opole
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Poznań
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Rzeszów
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Szczecin
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Warszawa
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Wrocław
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Łódź
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
14:00 Osasuna Pampeluna - Athletic Bilbao (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 KAA Gent - Royal Antwerp (Belgijska Jupiler League) *HIT*
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 PSV Eindhoven - SC Heerenveen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 AS Roma - Brescia Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Girondins Bordeaux - AS Monaco (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Hellas Verona - ACF Fiorentina (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 US Sassuolo Calcio - Lazio Rzym (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRB
(Pol)
[Audio]
 
        
15:30 FC Augsburg - Hertha BSC Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 SD Eibar - Deportivo Alaves (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 VVV Venlo - Twente Enschede (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 AS Saint-Étienne - Montpellier HSC (Francuska Ligue 1) *HIT*
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Sheffield United - Manchester United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Anderlecht Bruksela - KV Kortrijk (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Sampdoria Genua - Udinese Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 TSG 1899 Hoffenheim - FSV Mainz 05 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Red Devils Chojnice - Gatta Zduńska Wola (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:30 Villarreal CF - Celta de Vigo (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:30 Magazyn Ligowy - 16. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:40 Konferencja prasowa - po meczu Śląsk-Wisła (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Sint-Truidense VV - Royal Charleroi (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 US Lecce - Cagliari Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Real Valladolid - Sevilla FC (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Toulouse FC - Olympique Marsylia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: