Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Poniedziałek 21. Stycznia 2019
00:30-00:00 - kilka meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
00:30 Oriente Petrolero - Royal Pari Lag6
01:30 Guadalajara Chivas - Toluca Lag11,JumboTV3,,ArenavisionA27,ArenavisionA28,
02:10 Boca Juniors - CA Aldosivi Lag13,JumboTV10,
03:00 Club Leon - Club Tijuana Lag14,JumboTV3,,ArenavisionA27,ArenavisionA28,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00-21:30 - wszyskie mecze dnia (Liga Izraelska)
18:00 Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera Lag73
19:00 Moadon Sport Ashdod - Hapoel Tel Aviv Lag81
20:00 Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem Lag4
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Wtorek 22. Stycznia 2019
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 22.01 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*  
[skrót meczu znajdziesz pod tym linkiem]
Strona WWW -->
        
14:00 & 17:00 - dwa mecze dnia (Włoska Serie A)
14:00 Korea Płd - Bahrajn Lag71,JumboTV4,
17:00 Katar - Irak Lag73,JumboTV4,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Benfica - FC Porto (Puchar Ligi Portugalskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 AS Monaco - FC Metz (Puchar Ligi Francuskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live11
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HD4
(Fra) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Getafe - Valencia (Puchar Króla Hiszpanii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA23
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA24
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HD6
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:00-06:30 - kilka meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
22:00 San Lorenzo - River Plate Lag28
00:15 Sol de America - Libertad Asuncion Lag31
00:30 Delfin - Nacional Asuncion Lag33,JumboTV3,,ArenavisionA25,ArenavisionA26,
02:00 - Copa MX Cafetaleros de Tapachula - Cimarrones de Sonora Lag51,JumboTV1,
02:00 - Copa MX Puebla - Juarez Lag52,JumboTV2,
04:00 - Copa MX Atlas - Leones Negros Lag67,JumboTV1,
04:00 - Copa MX Veracruz - Lobos BUAP Lag68,JumboTV2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA25
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 23. Stycznia 2019
16:00-20:00 - wszyskie mecze dnia (Puchar Turcji)
16:00 Goztepe - Antalyaspor Lag70,Sportklub1,StreamHD11,JumboTV7,
18:30 Balikesirspor - Trabzonspor Lag84,StreamHD11,JumboTV7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
StreamHD11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:15 - wszyskie mecze dnia (Puchar Grecji)
16:15 AEK Athens FC - Chania Kissamikos Lag71,StreamHD13,JumboTV1,SpStream1,GS Live1
16:15 Asteras Tripolis - AEL Larissa Lag72,JumboTV2,SpStream2,GS Live2
18:30 Olympiakos Piraeus - Xanthi FC Lag82,StreamHD13,JumboTV1,SpStream3,GS Live3
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live1
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live2
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 St Etienne - Dijon (Puchar Ligi Francuskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live11
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 FC Twente - Willem II (Puchar Holandii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls15
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Nimes - Angers (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein2 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD17
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 28. Stycznia 2019
20:30 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Poniedziałek 4. Marca 2019
??:?? Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: