Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Poniedziałek 26. Sierpnia 2019
04:30 Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
19:00 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
19:45 Stal Mielec - Miedź Legnica (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:45 Inter Mediolan - US Lecce (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 27. Sierpnia 2019
19:00 Montpellier HSC - Olympique Lyon (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 28. Sierpnia 2019
19:00 Lille OSC - AS Saint-Étienne (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 OGC Nice - Olympique Marsylia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 16. Września 2019
20:00 Wisła Płock - Legia Warszawa (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
04:00 Portland Timbers - Atlanta United (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
13:35 - dwa mecze dnia (Chińska Super League)
13:35 Hebei CFFC - Shandong Luneng Lag34,Daddy4,Sky Premier,
13:35 Tianjin Teda - Wuhan Zall Lag35
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:35 - wszyskie mecze dnia (Chińska Super Liga)
13:35 Beijing Guoan vs Guangzhou Evergrande Daddy4
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:35 - dwa mecze dnia (Chińska Super Liga)
13:35 - CSL Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande Lag8
13:35 - CSL Tianjin Teda - Dalian Yifang F.C. Lag9
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 & 19:00 - kilka meczów dnia (Czeska Synot Liga)
16:30 FK Baumit Jablonec - Opava Lag8
16:30 Viktoria Plzen - Slovacko Lag9,SpStream7,
19:00 Mlada Boleslav - Sparta Prague Lag54,Daddy2,SpStream5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 20:00 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
17:00 - FC Voluntari - Gaz Metan Medias Lag3,CYFO 7,SpStream11,Daddy1,
20:00 - FC Astra Giurgiu - Viitorul Constanta Lag30,SpStream11,Daddy1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CYFO 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:00 - 3 mecze dnia (Austriacka Bundesliga)
17:00 Hartberg - Sturm Graz Lag12
17:00 SV Mattersburg Vienna Lag13
17:00 Tirol - St Polten Lag14
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 Slutsk - Shakhtyor Soligorsk (Liga Białoruska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 & 20:15 - dwa mecze dnia (Liga Słoweńska)
17:30 - Tabor Sezana - NK Domzale Lag36
20:15 - Olimpija Ljubljana - Triglav Lag94
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag94
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 - kilka meczów dnia (Liga Fińska)
17:30 Lahti - Honka Lag10
17:30 SJK - RoPS Lag11
17:30 VPS - IFK Mariehamn Lag12
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
CYFO 10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga (Czeska Synot Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 - kilka meczów dnia (Puchar Niemiec)
18:30 Transmisja symultaniczna ==> Stadium-Live 2,Lag2
18:30 Baunatal - Bochum Lag19,Daddy3,Stadium-Live 4,JumboTV9,
18:30 Ulm - Heidenheim Lag20,Daddy5,Stadium-Live 5,
18:30 Wurzburger Kickers - TSG Hoffenheim Lag21,Daddy6,Stadium-Live 3,SpStream12
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 FK Teplice - Slavia Praga (Czeska Synot Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 - wszystkie mecze dnia (Szwedzka Allsvenskan i 2. Liga)
19:00 - Allsvenskan Djurgarden - AFC Eskilstuna Lag15,JumboTV6,
19:00 - Allsvenskan Elfsborg - Ostersunds Lag16,Daddy5,JumboTV7,
19:00 - Allsvenskan Helsingborg - Goteborg Lag17,JumboTV8,
19:00 - Superettan Varbergs - Brage Lag21
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt (Norweska Tippligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Sonderjyske - AGF Aarhus (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Fenerbahce - Gaziantep (Turecka Super League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 AGF Aarhus - Horsens (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa (Rosyjska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match Premier
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
Youtube Premier Liga
(Ros/Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Hallescher - Bayern Munich II (Niemiecka 3. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 Irlandia - Czechy (ME U19)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
        
19:15-00:00 - wszyskie mecze dnia (Ekwadorska Primera Division)
19:15 - Ind. del Valle Vs Mushuc Runa - JumboTV1,Lag36,
21:30 - Delfin Vs U. Catolica - JumboTV1,Lag74
23:55 - Guayaquil City Vs Olmedo - JumboTV1,Lag96
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:30 Lokomotiv Plovdiv - Dunav Ruse (Liga Bułgarska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00-23:00 - wszyskie mecze dnia (Liga Islandzka)
20:00 KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik Lag31
21:15 Breidablik - Valur Lag40
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Piast Gliwice - Lech Poznań (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Haha3
(Brak/Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
20:00 PSV Eindhoven - ADO Den Haag (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls22
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
SpStream8
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Tsarsko Selo - Levski Sofia (Liga Bułgarska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - dwa mecze dnia (Holenderska 2. Liga)
20:00 - Eerste Divisie Jong AZ - Telstar Lag24
20:00 - Eerste Divisie Jong PSV - Den Bosch Lag25,Daddy10,StreamHD15,CYFO 6
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
StreamHD15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - wszyskie mecze dnia (Holenderska 2. Liga)
20:00 - Jong AZ - Excelsior Lag27
20:00 - Jong Ajax - NEC Nijmegen Lag28,CYFO 6,Daddy8,
20:00 - Jong Utrecht - FC Oss Lag29
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 MOLDE - SARPSBORG (Norweska Tippligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - 3 mecze dnia (Liga Serbska)
20:00 Cukaricki - Radnik
20:00 Partizan - Macva Lag87
20:00 Sp. Subotica - Backa Topola
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag87
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Viitorul Constanta - FC Botosani (Rumuńska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00 CFR Cluj - Maccabi Tel Aviv (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
JumboTV14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream17
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:15 NK Maribor - AIK (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30-06:30 - wiele meczów dnia (Argentyńska Primera Division)
20:30 - Atletico Tucuman - Godoy Cruz Lag33,JumboTV10,
22:45 - Colon Santa Fe - Gimnasia LP Lag42,JumboTV10,
01:00 - Estudiantes LP - CA Independiente Lag43,JumboTV10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 VfL Osnabrück - SV Darmstadt 98 (Niemiecka 2. Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Haha2
(Brak/Ang) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Zulte-Waregem - Charleroi (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Celtic Glasgow - Kalju FC (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls15
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Dundalk - Qarabag (El. Ligi Mistrzów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
SpStream7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 FK Crvena zvezda - HJK Helsinki (El. Ligi Mistrzów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Paris Saint-Germain - Nimes Olympique (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Bvls7
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag87
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream19
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Waterford - Shamrock Rovers (Irlandzka Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy13
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Fiorentina - Galatasaray (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
StreamHD11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Tondela - Portimonense (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:00 SC Braga - Moreirense (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
??:?? Magazyn Ligowy - x. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
18:00 UCL Kalju FC - Dudelange (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:30 Qarabağ Ağdam - APOEL Nikozja (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:45-23:00 - wszyskie mecze dnia (Puchar Ligi Francuskiej)
18:45 Lorient - Le Mans Lag8,ArenavisionA10,ArenavisionA11,Daddy2,
20:00 Caen - Nancy Lag16
20:00 Clermont - Le Havre Lag17
20:00 Orleans - Guingamp Lag21
20:00 Paris FC - Sochaux Lag22
21:05 Troyes - Lens Lag36,ArenavisionA10,ArenavisionA11,Daddy2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Orgryte - Halmstad (Szwedzka Allsvenskan i 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Rosenborg Trondheim - NK Maribor (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Ferencvárosi TC - Dinamo Zagrzeb (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:30 Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bvls16
(Hol) 
 Strona WWW -->
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:30 Dynamo Kijów - Club Brugge KV (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 261111
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:30 LASK Linz - FC Basel 1893 (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA23
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA24
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
CYFO 10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
SpStream8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:30 Olympiakos Pireus - Başakşehir Stambuł (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CYFO 9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream7
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD11
(Ang) 
 Strona WWW -->
TRT 3
(Tur) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:45 Salford City FC - Leeds United (Puchar Ligi Angielskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA7
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SpStream9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Scunthorpe - Derby (Puchar Ligi Angielskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA5
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA6
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream10
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Celtic Glasgow - CFR Cluj (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bvls19
(Hol) 
 Strona WWW -->
CYFO 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream17
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:00 Angola - Mali (PNA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls12
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD21
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Meuretania - Tunezja (PNA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
02:00-06:00 - wiele meczów dnia
02:00 Leones Negros - Cafetaleros de Chiapas Lag50
02:00 Queretaro - Club Tijuana Lag51,Daddy3
02:10 - Copa Argentina Boca Juniors - Almagro Lag54
02:30 - Copa Sudamericana Independiente del Valle - CA Independiente Lag58,Ros 255015,Daddy4,NTV Plus Football 2,Match TV,
04:00 Atlante - Juarez Lag65,Daddy5
04:00 Cimarrones de Sonora - Monarcas Lag66
04:00 Necaxa - Dorados de Sinaloa Lag67
04:00 Pachuca - Zacatepec Lag68
04:00 Pumas UNAM - UAEM Potros Lag69,Daddy3
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag58
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00-04:30 - wiele meczów dnia
18:00 Slovenian Cup FC Koper - Beltinci Lag4,Daddy3,
18:30 Vejle - Fredericia Lag10,Daddy6,
18:45 Copa Paraguay Atletico Juventud - Pastoreo Lag13
19:00 Swiss Super League FC Zurich - St. Gallen Lag17,Daddy7,
19:00 Pitea W - Vittsjo W Lag19
19:00 Rosengard W - Bunkeflo W Lag20
20:00 Friendly Leonesa - Real Madrid B Lag24
20:00 FH Hafnarfjordur - KR Reykjavik Lag25
21:00 Copa Paraguay General Caballero JLM - Guarani Lag29
21:00 Guabira - Bolivar Lag30
21:00 Nacional Potosi - Blooming Lag31
22:30 Independiente Juniors - Delfin Lag41
00:15 Royal Pari - Always Ready Lag42
02:00 Campeones Cup Atlanta United - Club America Lag50,JumboTV4,
02:30 Brazil Cup Gremio - Athletico-PR Lag62,Daddy6,JumboTV3,
02:30 Oriente Petrolero - Real Potosi Lag63
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 - wiele meczów dnia (Szwedzka Allsvenskan i 2. Liga)
19:00 Eliteserien Kristiansund - Bodo/Glimt Lag14,Daddy8,
19:00 Eliteserien Stabaek - Valerenga Lag15
19:00 Eliteserien Viking - Sarpsborg 08 Lag16
19:00 Eskilstuna United W - Djurgarden W Lag18
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:15-06:00 - wiele meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
01:00 & 02:00 & 04:30 - trzy mecze dnia (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
01:30-07:00 - wszyskie mecze dnia (Amerykańska MLS)
01:30 Orlando City - Sporting Kansas City Lag48,Daddy3,JumboTV5,
02:00 Minnesota United - Colorado Rapids Lag51,Daddy4,JumboTV6,
04:00 Real Salt Lake - Seattle Sounders Lag64,Daddy3,JumboTV7,
04:30 Los Angeles Galaxy - FC Dallas Lag66,Daddy1,JumboTV8,
05:00 Portland Timbers - Chicago Fire Lag67,Daddy4,JumboTV9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
02:30 & 04:30 - wszystkie mecze dnia (Puchar USA)
02:30 Houston Dynamo - Club America Lag58
04:30 Real Salt Lake - Tigres UANL Lag69
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag58
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 20:30 - dwa mecze dnia (ME U19 Kobiet)
17:00 Niemcy - Holandia Lag4,CYFO 8,Sport1 De,Sportklub1,
20:30 Francja - Hiszpania Lag36,CYFO 8,Sportklub3,Ros 257755,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00-04:30 - wiele meczów dnia
21:00 Always Ready - Oriente Petrolero Lag53
00:15 Destroyers - Royal Pari Lag57
02:30 Copa Sudamericana CA Independiente - CD Universidad Catolica Lag70,JumboTV3,
02:30 Copa Sudamericana Corinthians - Montevideo Wanderers Lag71,JumboTV1,Ros 257755,
02:30 Blooming - Sport Boys Lag72
02:30 Gremio - Libertad Asuncion Lag73,Ros 257711,JumboTV4,
02:30 Real Potosi - Wilstermann Lag74
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag57
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 257711
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:15-02:00 - wiele meczów dnia (Puchar Paragwaju)
22:15 Atl. Tembetary - Libertad Asuncion Lag43
00:30 Sol de America - General Caballero Lag45
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
15:00-19:30 - wiele meczów dnia (Beach Soccer - El. MŚ)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BSWW
(Brak) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 19:30 - dwa mecze dnia (Liga Bułgarska)
17:00 Slavia Sofia - Botev Vratsa Lag5,Daddy3
19:30 FC Etar - Tsarsko Selo Lag35,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 & 20:00 - wiele meczów dnia (Duńska Superligaen)
18:00 Randers FC - FC Copenhagen Lag12,JumboTV5,Daddy5,
20:00 Nordsjaelland - Odense Lag50,JumboTV5
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 - dwa mecze dnia (Czeska Synot Liga i 2. Liga)
18:30 Banik Ostrava - FK Teplice Lag12
19:00 FC Brno - FK Pardubice Lag17,Laola1.TV,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - wszyskie mecze dnia (Mecz Towarzyski)
20:00 Multiplex Lag29
20:00 AC Ajaccio - Le Havre Lag30
20:00 Chambly - Valenciennes Lag31
20:00 Clermont - Chateauroux Lag32
20:00 Guingamp - Grenoble Lag33,Bein2 Fra,CYFO 7,
20:00 Nancy - Orleans Lag34
20:00 Niort - Troyes Lag35
20:00 Rodez - Auxerre Lag36
20:00 Sochaux - Caen Lag37
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein2 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: