sas_idmnet.relase("top_1");
  Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysi±ce transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia ślubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarządzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach świata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 19. PaĽdziernika 2017
02:00 Gala wrestlingu - WWE (Zapasy - Wrestling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
10:00 Turniej Mężczyzn - w Moskwie (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
13:30 Turniej Kobiet - w Moskwie (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
14:00 Zawody - w Barnsley (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
19:00 Frisch Auf Göppingen - HSG Wetzlar (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
19:30 Zawody Mistrzostw Europy - w Berlinie (Kolarstwo torowe) Dzień 1.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przegl±darce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
22:30 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Pi±tek 20. PaĽdziernika 2017
02:30 Oakland Raiders - Kansas City Chiefs (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
14:00 Turniej Mężczyzn - w Antwerpii (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 BKS Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec ¦więtokrzyski (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Iskra Kielce - MKS Kalisz (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
18:45 Gala - w Koninie (Gala boksu amatorskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Sobotę 21. PaĽdziernika 2017
03:00 Gala - w Uncasville (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
14:45 Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Fart Kielce - AZS Warszawa (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 Warta Zawiercie - AZS Olsztyn (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Budowlani ŁódĽ - Budowlani Toruń (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore (Włoska Serie A Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
??:?? PTPS Piła - MKS D±browa Górnicza (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Korona Kielce - Start Elbl±g (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? KPR Jelenia Góra - AZS Koszalin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? UKS Ko¶cierzyna - MKS Lublin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
??:?? BBTS Bielsko-Biała - Chemik Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Niedzielę 22. PaĽdziernika 2017
14:45 Espadon Szczecin - GKS Katowice (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
20:00 MKS Muszyna - ŁKS ŁódĽ (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Poniedziałek 23. PaĽdziernika 2017
18:00 - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:30 Trefl Gdańsk - MKS Będzin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 25. PaĽdziernika 2017
18:00 Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel (Puchar Niemiec Piłkarzy Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Legionovia Legionowo - KS Rzeszów (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Pi±tek 27. PaĽdziernika 2017
18:00 Czarni Radom - Skra Bełchatów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 28. PaĽdziernika 2017
14:45 Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Impel Wrocław - Legionovia Legionowo (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 MKS D±browa Górnicza - Pałac Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 ŁKS ŁódĽ - PTPS Piła (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? AZS Warszawa - BBTS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Cuprum Lubin - Warta Zawiercie (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? GKS Katowice - Fart Kielce (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? MKS Będzin - Espadon Szczecin (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Niedzielę 29. PaĽdziernika 2017
14:45 AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Budowlani Toruń - (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Chemik Police - MKS Muszyna (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
20:00 KS Rzeszów - BKS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Poniedziałek 30. PaĽdziernika 2017
18:00 KSZO Ostrowiec ¦więtokrzyski - Budowlani ŁódĽ (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 7. Listopada 2017
??:?? Spójnia Gdynia - Gwardia Opole (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Wtorek 14. Listopada 2017
??:?? ZAKSA Kędzierzyn-KoĽle - AZS Olsztyn (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Pi±tek 1. Grudnia 2017
19:00 Niemcy - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 2. Grudnia 2017
14:00 Czechy - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rosja - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rumunia - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Serbia - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Brazylia - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Francja - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Holandia - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 3. Grudnia 2017
14:00 Kamerun - Serbia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Polska - Czechy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Słowenia - Rumunia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Tunezja - Brazylia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Czarnogóra - Rosja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Angola - Francja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Korea Południowa - Niemcy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Węgry - Szwecja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Japonia - Dania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Argentyna - Norwegia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Chiny - Holandia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Paragwaj - Hiszpania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 5. Grudnia 2017
12:00 Czarnogóra - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:00 Korea Południowa - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Słowenia - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Węgry - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Holandia - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Rosja - Brazylia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Niemcy - Serbia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Rumunia - Hiszpania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Czechy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Francja - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 6. Grudnia 2017
14:00 Kamerun - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Rosja - Japonia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Tunezja - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Niemcy - Chiny (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Brazylia - Dania (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Serbia - Holandia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 7. Grudnia 2017
14:00 Paragwaj - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Polska - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Rumunia - Angola (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Szwecja - Argentyna (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Czechy - Norwegia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Francja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 8. Grudnia 2017
12:00 Japonia - Tunezja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Angola - Paragwaj (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Argentyna - Polska (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 Chiny - Kamerun (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Brazylia - Czarnogóra (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Czechy - Węgry (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Francja - Rumunia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Holandia - Niemcy (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Dania - Rosja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Hiszpania - Słowenia (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Norwegia - Szwecja (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Serbia - Korea Południowa (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 10. Grudnia 2017
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 11. Grudnia 2017
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 19. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 23. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 21. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 17. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 12. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na ¦rodę 13. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 15. Grudnia 2017
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 17. Grudnia 2017
14:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 - (M¦ Piłkarek Ręcznych)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Pi±tek 31. Grudnia 2018
00:01 Serwery SopCast maj± jakie¶ problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mog± dzi¶ nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2018
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wył±cznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalno¶ć swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwo¶ci prawnych do weryfikacji legalno¶ci nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotycz±ce naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wyst±pi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awari± domy¶lnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast maj± jakie¶ problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mog± dzi¶ nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (¶rodkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas ¶rodkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mog± - występować problemy z poł±czeniem, zalecamy wcze¶niejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starsz±) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Pi±tek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może ogl±dać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu ¶wiadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotycz±cych cookies oznacza, że będ± one zamieszczane w Państwa urz±dzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotycz±cych cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: