Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Niedzielę 11. Kwietnia 2021
01:00 Zawody w Arkansas - (Jeździectwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy43
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
02:00 Gala - WrestleMania 37 (Gala Wrestlingu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
10:00 & 17:00 Turniej - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CBS
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy52
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy70
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy82
(Ang) 
 Strona WWW -->
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag92
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag93
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag94
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
WIZ37
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ6
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
10:15-04:00 - wiele meczów dnia (Rugby)
10:15 National Rugby League : Parramatta Eels vs St.George Illawarra -> Daddy36,Sky Arena,
13:00 European Rugby Champions Cup : Bordeaux Begles vs Racing 92 -> Daddy32,BT Sports 2,Tv1mexyz1,Tv1mexyz38,WIZ69,SportMax8,
16:00 European Rugby Champions Cup : Clermont vs Stade Toulousain -> Daddy32,BT Sports 2,Tv1mexyz1,Tv1mexyz38,WIZ69,SportMax8,
21:00 Major League Rugby : Rugby ATL vs New York -> Daddy19,
02:00 Cobras Brazil XV x Jaguares XV -> Daddy82,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy36
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy82
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sportmax8
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz38
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ69
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
10:30 Zawody Mistrzostw Europy - w Varese (Wioślarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
12:00 & 15:00 Mistrzostwa Europy - w Moskwie (Podnoszenie Ciężarów)
12:00 +83kg K Daddy41,Daddy57,!PL ESP1,Eurosport,Eurosport Rum,Eurosport UK,Eurosport Ros,PL ESP1,!ManiakTV8,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,
15:00 109kg+ M Daddy42,Daddy58,!PL ESP2,Eurosport 2,Eurosport 2 Rum,Eurosport 2 UK,Eurosport 2 Ros,PL ESP2,!ManiakTV9,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
13:00-00:00 Turniej mężczyn i kobiet - (Turniej Tenisowy)
13:00 Live: UK Pro League Tennis -> WIZ16,Daddy33,BT Sports 3,
13:00 Monte Carlo Mężczyźni -> Daddy40,Daddy102,Sportklub2,Daddy95,Bein5,WIZ11,
13:00 Cagliari Mężczyźni -> Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,Daddy102,Sportklub2,Daddy95,Bein5,WIZ11,
14:00 Marbella Mężczyźni -> Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,Daddy102,Sportklub2,Daddy95,Bein5,Sport TV4,WIZ11,
16:45 Charlteston Kobiety -> Daddy40,Daddy102,Sportklub2,Daddy95,Bein5,
17:00 Bogota Kobiety -> Daddy97,Bein7,
19:00 Charlteston Kobiety -> Daddy40,Daddy42,Eurosport 2 UK,Daddy73,!PL C+S2,PL C+S2,!ManiakTV5,Daddy102,Sportklub2,Daddy95,Bein5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy40
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy73
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy95
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy97
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ11
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ16
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów (Polska Liga Siatkarzy)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 KPS Siedlce - Chemik Bydgoszcz (Polska 1. Liga Siatkarzy)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:00 - (Siatkówka)
18:00 Heber - Neftohimik WIZ49,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ49
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Turniej mężczyn - PBA Bowling US Open (Bowls / Kręgle)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy39
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:15 MMTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:30 Gwardia Wrocław - Norwid Częstochowa (Polska 1. Liga Siatkarzy)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Text 1* 
[relacja tekstowa z hali]
 Strona WWW --> oraz
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
22:30 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Wtorek 13. Kwietnia 2021
17:30 Chemik Police - KS Rzeszów (Polska Liga Siatkarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
20:30 ŁKS Łódź - Radomka Radom (Polska Liga Siatkarek)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Środę 14. Kwietnia 2021
17:30 Skra Bełchatów - AZS Warszawa (Polska Liga Siatkarzy)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (Polska Liga Siatkarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Piątek 16. Kwietnia 2021
18:00 Azoty Puławy - Chrobry Głogów (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
Program na Sobotę 17. Kwietnia 2021
14:30 Wisła Płock - MKS Kalisz (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
14:45 Radomka Radom - ŁKS Łódź (Polska Liga Siatkarek)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:30 KS Rzeszów - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Pogoń Szczecin - Gwardia Opole (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
TVP Opole
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 18. Kwietnia 2021
14:00 Wybrzeże Gdańsk - SPR Tarnów (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
??:?? Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska Liga Siatkarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? AZS Warszawa - Skra Bełchatów (Polska Liga Siatkarzy)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Środę 19. Maja 2021
??:?? KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Text 1* 
[relacja tekstowa z hali]
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2022
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2022
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
00:30 Tampa Bay Buccaneers - Kansas City Chiefs (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy52
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy82
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportmax10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax4
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total Sport2
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz51
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz52
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
17:30 Zawody - w USA (Lekkoatletyka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
17:30 Radomka Radom - Legionovia Legionowo (Polska Liga Siatkarek)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:45 - (Liga Europejska Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
14:45 Wyścig - (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
17:00-23:00 - wiele meczów dnia ( )
16:00 Friedrichshafen - Trentino Lag92
17:30 UYBA Busto Arsizio K - SC Schweriner K Lag54
19:30 Novosibirsk - Karlovarsko Lag95
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag92
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag95
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:30-23:00 - wiele meczów dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
18:45 Meshkov Brest - Vive Kielce Lag86,!PL ESP1,PL ESP1,!ManiakTV8,*DrHTV4
18:45 Szeged - Porto Lag87
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag87
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:00 - (Żeglarstwo)
23:00 World Surf League : Championship Tour: Newcastle Cup
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy83
(Ang) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 2
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
Lag76
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
13:30 & 19:00 Liga Mistrzów - (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy76
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Turniej mężczyn - w Anglii (Rzutki - Darts)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ44
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2222
08:30 & 11:00 & 01:00 Turniej Kobiet - w Melbourne (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy83
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce (Polska Liga Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
14:15 Zagłębie Lubin - MKS Lublin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy77
(Ang) 
 Strona WWW -->
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
14:45 KS Rzeszów - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
15:30 Wyścig dookoła kraju Basków - (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
16:00 Zawody w Antalayspor - (Judo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Ippon.TV
(Ang) 

[Judo]
Strona WWW --> oraz
Ippon.TV
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
16:00 MKS Kalisz - Stal Mielec (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:15 - (Piłka Ręczna)
17:15 Starligue : Toulouse vs Nantes -> Daddy97,Bein7,SportMax28,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy97
(Ang) 
 Strona WWW -->
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 Radomka Radom - ŁKS Łódź (Polska Liga Siatkarek)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Gala - MMA (Sporty walki)
18:00 AMC Fight Nights. D. Bikrev vs G. Dazaev. N. Abbasov vs Sh. Amirov -> Daddy105,Sportklub5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy105
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Azoty Puławy (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
19:00 & 21:00 Gala UFC - (MMA)
19:00 Scott Holtzman vs. Mateusz Gamrot
21:00 Darren Till vs. Marvin Vettori
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
ArenavisionA19
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy44
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy51
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy89
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN USA
(Ang) 

[w CEST]
Strona WWW --> oraz
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sportmax3
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz22
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz9
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ16
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ42
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ51
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00 - (El. ME Piłkarzy Ręcznych)
19:00 Francja vs Serbia Bein3 Fra,SportMax15,Lag96
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein3 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sportmax15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:15 Gwardia Opole - Iskra Kielce (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
19:30-05:00 Gala - wiele gal (Gala boksu zawodowego)
19:30 Boxing: Canelo Saul Alvarez vs Avni Yildirim -> Daddy3,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,
21:10 Anthony Cacace vs. Leon Woodstock -> Daddy31,BT Sports 1,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,StreamHD24,
01:00 Fight Night : Canelo Alvarez vs Avni Yildirim -> Daddy1,Daddy3,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,
02:00 PBC : Anthony Dirrell vs Kyrone Davis -> Daddy54,Fox Sports 1,Fox USA,Daddy39,Daddy83,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy39
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy54
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy83
(Ang) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
StreamHD24
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:00-05:00 Gala - wiele gal (Gala Boksu)
20:00 Conor Benn vs Samuel Vargas : WBA Continental Welterweight Title -> Daddy37,Sky Action,SportMax27,
20:00 Savannah Marshall vs Femke Hermans : WBO World Middleweight Title -> Daddy37,Sky Action,
20:00 Shannon Courtenay vs Ebanie Bridges : WBA World Bantamweight Title -> Daddy37,Sky Action,
20:05 Gala Challengers Boxing Night : Kamil Gardzielik vs Tomas Andres Reynoso -> Daddy11,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,
03:00 Boxing : Jaron Ennis Vs. Sergey Lipinets -> Daddy2,Daddy48,!PL C+S,PL C+S,!ManiakTV4,Daddy83,*DrHTV1,TV1mexyz4,
04:00 IBF Title Fights : Joe Smith Jr vs Maksim Vlasov -> Daddy44,ESPN USA,Daddy48,!PL C+S,PL C+S,!ManiakTV4,Daddy105,Sportklub5,,ArenavisionA28,ArenavisionA34,TV1mexyz2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Daddy105
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy44
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy83
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN USA
(Ang) 

[w CEST]
Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:00 Gala - (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL MMA Stream
(Pol/Ang) 

[(ew. linki zostaną zaktualizowane przed galą)]
Strona WWW --> oraz oraz
        
22:00 Argentyna - Indie (Hokej na Trawie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
StreamHD22
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
11:00 Turniej - (Badminton)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Youtube Badminton
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:00-03:00 Turniej mężczyn i kobiet - (Turniej Tenisowy)
13:00 Live: UK Pro League Tennis -> Daddy33,Total Sport4,BT Sports 3,
14:30 St. Petersburg Kobiety -> Daddy40,Daddy48,!PL C+S,PL C+S,!ManiakTV4,Daddy68,Sportklub2,Bein5,Daddy95,
22:00 Monterrey -> Daddy40,Daddy95,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy40
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy68
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy95
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
Total Sport4
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:30 & 16:00 - dwa mecze dnia (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
13:30 Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg-Handewitt PL Sportklub,!PL NS,PL NS,!ManiakTV7,
16:00 FRISCH AUF! Göppingen - Bergischer HC PL Sportklub
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
14:00 - (Gala Boksu)
14:00 Campbell vs Liebenberg -> Daddy27,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy27
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Turniej - (Squash)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: