Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Środę 22. Marca 2017
02:00 Gala wrestlingu - WWE (Zapasy - Wrestling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
14:30 Wyścig - Dwars door Vlaanderen (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
15:30 Wyścig dookoła Katalonii - Etap 3. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
16:00 Turniej Mężczyzn - w Miami (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
17:00 Zenit Kazań - Volleyteam Roeselare (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 AZS Koszalin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Biełogorje Biełgorod (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Text 3 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 PTPS Piła - Trefl Sopot (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 4 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
18:30 THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
20:00 SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:15 Chrobry Głogów - Wisła Płock (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Text 5 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
20:30 Volley Lube - Skra Bełchatów (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 6 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Wyścig sześciodniowy - na Majorce (Kolarstwo) Dzień 6.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 23. Marca 2017
16:00 Turniej Kobiet - w Miami (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
17:00 Start Elbląg - MKS Lublin (Puchar Polski Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
17:30 Turniej PGA Tour Golf - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV4
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:30 Modena Volley - Resovia Rzeszów (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 8 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:00 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 24. Marca 2017
15:00 Wyścig - E3 Harelbeke (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
20:30 AZS Częstochowa - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
21:00 Gala - w Abu Zabi (Kick-boxing)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 25. Marca 2017
12:30 Sharks Warszawa - Archers Bydgoszcz (Polska 1. Liga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA SharksTV
(Ang) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
14:00 Seahawks Gdynia - Panthers Wrocław (Polska Topliga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA SeahawksTV
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW --> oraz
        
14:45 AZS Olsztyn - Cuprum Lubin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:00 BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:30 AZS Gdańsk - MKS Lublin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
17:00 Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 KPR Jelenia Góra - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
17:15 Zawody Mistrzostw Świata w Dubaju - Dzień 1. (Jeździectwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
18:00 RK Zagrzeb - MVB Veszprém (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
18:00 Pogoń Szczecin - Stal Mielec (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 BKS Bielsko-Biała - ŁKS Łódź (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
19:00 Gala - w Manchesterze (Gala boksu zawodowego) Jorge Linares - Anthony Crolla
Public Sport - od 21:00
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
20:00 Fart Kielce - Espadon Szczecin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
20:30 FC Barcelona - CB Cangas (Hiszpańska Liga Asobal)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:45 HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 26. Marca 2017
12:15 Zawody - w Warszawie (Badminton)
Finały
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
14:30 Wyścig - Gandawa - Wevelgem (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
14:45 MKS Muszyna - PTPS Piła (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:00 Trefl Sopot - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 Montpellier Handball - Iskra Kielce (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 MKS Będzin - Resovia Rzeszów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Warszawa (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Poniedziałek 27. Marca 2017
18:00 Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 28. Marca 2017
18:00 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 KS Rzeszów - Impel Wrocław (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Środę 29. Marca 2017
18:00 MKS Lublin - Start Elbląg (Puchar Polski Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
Program na Piątek 31. Marca 2017
18:00 Czarni Radom - AZS Olsztyn (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 1. Kwietnia 2017
13:00 MMTS Kwidzyn - Wisła Płock (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:30 Husaria Szczecin - Seahawks Gdynia (Polska Topliga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA HusariaTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
17:15 Eagles Warszawa - Outlaws Wrocław (Polska Topliga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA EaglesTV
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
17:30 Wilki Łódź - Lions Gliwice (Polska 1. Liga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA Wilki
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:30 Gwardia Opole - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? AZS Warszawa - GKS Katowice (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Cuprum Lubin - AZS Częstochowa (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Mielec - Zagłębie Lubin (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Skra Bełchatów - Fart Kielce (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 2. Kwietnia 2017
13:00 Panthers Wrocław - Lowlanders Białystok (Polska Topliga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PLFA PanthersTV
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
16:30 Espadon Szczecin - MKS Będzin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Czwartek 9. Kwietnia 2017
19:00 HC Zagrzeb - RK Celje (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[t-l]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 29. Kwietnia 2017
20:15 Azoty Puławy - Iskra Kielce (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Piątek 9. Grudnia 2017
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2017
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: