Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Sobotę 15. Maja 2021
13:00-21:30 - wszyskie mecze dnia (Liga Białoruska)
13:30 Białoruś: Neman Grodno vs Shakhtyor -> Daddy2,
19:30 Białoruś: BATE vs Ruh Brest -> Daddy2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
YouTube Belarus
(Bia) 
 Strona WWW -->
        
17:00 & 19:30 - wszyskie mecze dnia (Turecka Super League)
17:00 Sivasspor vs Kasımpaşa -> Daddy62,
17:00 Ankaragücü vs Alanyaspor -> Daddy64,
17:00 Hatayspor vs Gaziantepspor -> Daddy63,
17:00 Fatih Karagümrük vs Denizlispor -> Daddy67,Daddy91,Bein1,SportMax25,
17:00 Antalyaspor vs Konyaspor -> Daddy79,
17:00 Rizespor vs İstanbul Başakşehir -> Daddy77,
19:30 Göztepe vs Beşiktaş -> Daddy4,Daddy62,Daddy102,Sportklub2,Tv1mexyz25,SportMax6,Total 4,SpStream9,JumboTV7,
19:30 Kayserispor vs Fenerbahçe -> Daddy64,Tv1mexyz26,SportMax7,SpStream10,JumboTV8,
19:30 Galatasaray vs Yeni Malatyaspor -> Daddy63,Tv1mexyz24,SportMax5,Total 3,SpStream21,JumboTV6,
19:30 Trabzonspor vs Gençlerbirliği -> Daddy79,JumboTV10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy62
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy63
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy64
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy67
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy77
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy79
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy91
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportmax5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax7
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream10
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream21
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz24
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz26
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Francuska Ligue 2)
20:00 Ligue 2 : Multiplex Ligue 2 - bein Tv1mexyz2,
20:00 Ligue 2 : Caen - Clermont Tv1mexyz11,Daddy92,Bein2,
20:00 Ligue 2 : Dunkerque - Toulouse Tv1mexyz12,
20:00 Ligue 2 : Paris FC - Chambly Tv1mexyz13,
20:00 Ligue 2 : Sochaux - Auxerre Tv1mexyz14,
20:00 Ligue 2 : Grenoble Foot - Rodez Tv1mexyz15,
20:00 Ligue 2 : Niort - Guingamp Tv1mexyz16,
20:00 Ligue 2 : Chateauroux - AC Ajaccio Tv1mexyz2,
20:00 Ligue 2 : Le Havre - Troyes Tv1mexyz2,
20:00 Ligue 2 : Nancy - Amiens Tv1mexyz2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy92
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz11
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz12
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz13
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz14
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz15
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz16
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 - (Szwajcarska 1. Liga)
20:30 Basel vs Zürich -> Daddy27,Tv1mexyz21,SportMax14,
20:30 Lugano vs Sion -> Daddy29,Tv1mexyz22,SportMax13,
20:30 St. Gallen vs Lausanne Sport -> Daddy10,Tv1mexyz23,SF2,SportMax12,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy29
(ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportmax12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax14
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz21
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz22
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz23
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 22. Maja 2021
12:00 Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk (Polska Ekstraliga Kobiet)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
SlaskWroclaw Youtube
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
12:00 Piast Gliwice - Constract Lubawa (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
12:45 GKS Tychy - LKS Nieciecza (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:45 Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie Zdrój (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
13:00 Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice Zdrój (Polska 3. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CFsport
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
14:00 Red Dragons Pniewy - LSSS Lębork (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
15:30 Bayern Monachium - FC Augsburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Eintracht Frankfurt - SC Freiburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 FC Köln - Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 TSG 1899 Hoffenheim - Hertha BSC Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Union Berlin - RB Lipsk (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 VfL Wolfsburg - FSV Mainz 05 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Werder Brema - Borussia Mönchengladbach (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 AZS Katowice - AZS Warszawa (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
16:00 FC Toruń - Red Devils Chojnice (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
17:00 Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 GSF Gliwice - Futsal Leszno (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
17:00 Orzeł Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
17:00 Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław (Polska 3. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 1 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 KS Borek Kraków - Wieczysta Kraków (Polska Klasa Okręgowa Krakowska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CFsport
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Clearex Chorzów - Futsal Brzeg (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
19:00 ŁKS Łódź - Górnik Łęczna (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:45 Odra Opole - Miedź Legnica (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
20:00 - (Holenderska Eredivisie)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 KV Mechelen - KAA Gent (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Standard de Liege - KV Oostende (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: